Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39967424)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tetőtéri lakás Pécs közkedvelt Uránváros városrészében! Pécs egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Uránvárosban eladóv...
69 900 000 HUF
659 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (59335633)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr közkedvelt részén, Víziváros, biztonságos, zárt lakóközösségben kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, azonnal költözhet...
79 990 000 HUF
1 142 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (39293946)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kertkapcsolatos lakás Pécsett, a Szurdok dűlőben! Pécs nyugodt részén, a Szurdok dűlőben kínálunk megvételre egy 52 m²-es...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (59464742)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kompakt lakás 3 hálószobával, autóbeállóval, tárolóval és tetőterasszal! Érd Parkvárosában, közel a Bem téri városközponthoz,...
72 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93553715)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított, h...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (53427454)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! a IV. kerületben, jól megközelíthető, kedvelt részen eladó ...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58957293)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség, vagy kompakt otthon a Margit híd közelében! Budapest II. kerületének egyik legfrekventáltabb rész...
49 900 000 HUF
2 169 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77258795)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás, tágas lakás KŐBÁNYÁN! SZIGETELT, jó állapotú társasház alagsori szintjén kinálunk eladásra egy napfényes, világos ...
42 900 000 HUF
1 191 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27312472)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú, 46 nm-es, 1+1 félszobás lakás Csepelen az Árpád utcában. Az ingatlan első emeleti, távfűtéses, fenntar...
52 900 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53641936)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 31 nm-es, 1 szobás tégla lakás Angyalföldön, a Gyöngyösi utcai megállótól mindössze 5 perc sétára. a 2. emeleten talá...
47 500 000 HUF
1 532 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (96884236)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szolnok városban az egyik legkedveltebb zöldövezeti lakótelepen a Tallinn városrészen, megvételre kínálunk egy 42 m2-es 1, 5 sz...
26 990 000 HUF
642 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23837758)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, Cifrakapu utcában, 51 nm-es lakás eladó! Az ingatlan, egy négyemeletes, téglaépület legfelső szintjén, rende...
37 900 000 HUF
743 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (33143925)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ajkán, 4 szobás, erkélyes, klímás, kifogástalan állapotú lakás eladó. Az ingatlanra felvehető az Otthon Start Hitel! A 4. eme...
54 000 000 HUF
620 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai panel lakás hirdetés (64574773)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ajkán, első emeleti, 42 m2-es, 2 szobás lakás eladó, amely megfelel az Otthon Start Program előírásainak! A központi elhelyez...
32 900 000 HUF
783 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (53284473)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ajka Csinger városrészében eladó egy 79 m2-es, első emeleti, 3 szobás lakás. A tágas ingatlan két lakás egybenyitásával került...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (49523442)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ajka Csinger városrészében 39 m2-es, földszinti, teljes körűen felújított lakás eladó. A klímás, azonnal költözhető lakás, tel...
14 900 000 HUF
382 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári tégla lakás hirdetés (33841747)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű lakások Dunaföldváron Hársfaliget Lakópark Elindult a Hársfaliget Lakópark, amely Dunaföldvár egyik legújabb és legí...
65 230 000 HUF
1 186 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47932445)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapesten a Nyugati tér közvetlen közelében az v. kerületben egy 2024-ben felújított, 38 nm-es, világos lakás. Az ingat...
74 900 000 HUF
1 971 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (19415146)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag Nálunk! *** Zugló közkedvelt részén, Istvánmező csendes utcájában, a Városliget szomszédságában eladó egy polgári ...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24243439)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás garázzsal! Nyíregyháza belvárosban! Megvételre kínálok egy földszinti, 68 nm-es, 3 külön nyíló szobáv...
70 000 000 HUF
1 029 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal