Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43346242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2022-ben épült, újszerű állapotú, modern lakás Budapest 13. kerületének határán, frekventált, mégis csendes környezet...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (34569923)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, közepes álapotú panorámás panellakás – csepel, ady endre úti LAKÓTELEP! 62 Nm, 3 szoba + loggia, 63. 5 MFt C...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76336563)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás – befektetőknek ideális lehetőség! Budapest VII. kerület • Murányi utca • 34 m² • világos • utcai nézet • ...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (45974857)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lido Home irodája eladásra kínál egy felújított negyedik emeleti panellakást Székesfehérváron. Ez a 60 m²-es, még nem lakott 4...
64 900 000 HUF
1 081 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zirci tégla lakás hirdetés (21421634)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home székesfehérvári irodája eladásra kínálja ezt a Zircen található 60 m²-es, második emeleti társasházi lakást csendes...
52 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (84316375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! Most 67. 500. 000 Ft! ! ! 76. 815. 000 Ft helyett A siófoki lido home ingatlaniroda eladásra kínálja ezt a p...
67 500 000 HUF
1 436 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73683393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, a Szilas parkban, egy 55 nm-es, 2 szobás, felújított, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Inga...
71 900 000 HUF
1 307 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (73366572)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Nagykanizsán egy téglalakást. a lido home Nagykanizsa irodája által kínált ingatlan főbb...
38 900 000 HUF
762 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (96274158)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy teraszos, világos lakást, saját beállóval a Ladik utcában. A 42, 7 m²-es, délkelet...
62 000 000 HUF
1 215 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26632737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag irodánk KÍNÁLATÁBAN, Megvételre kínálok Budapest XVIII. kerületében, Szemeretelep közkedvelt részén, a Szatmárnémet...
64 900 000 HUF
1 030 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (52934414)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosban, a Dr. Vitális utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, teljes körűen felújított, 51 nm-es, 3. e...
33 390 000 HUF
654 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (77471323)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető tágas, 82 nm-es, panorámás lakás eladó a Győri úton! Eladásra kínálunk Tatabánya szívében egy kiváló adott...
67 900 000 HUF
828 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (54576587)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Íme a tökéletes otthon a tökéletes helyen, ahol a rendkívüli környezeti adottság a praktikummal és az értékállósággal találkozi...
73 000 000 HUF
1 216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (93294534)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség tatán! – 83 Nm-es, 3 hálószobás otthon a bacsó béla LAKÓTELEPEN Olyan otthont keresel a családodnak, ahol mind...
79 000 000 HUF
951 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (41865447)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván megvételre kínálok egy 54 m2-es, II. emeleti lakást. A klimatizált ingatlanban 1 szoba, konyha-étkező-nappali, für...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43457814)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Új építésű lakás a Béke tér közelében - még idén KÖLTÖZHETŐ! A XIII. kerületben, a Béke tér közelében épülő modern társasházb...
65 500 000 HUF
2 112 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24459892)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új építésű, energiatakarékos, prémium kivitelezésű téglalakások 2026. Év végi átadással! Befektetésre, vagy saját ottho...
65 986 000 HUF
1 374 708 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28875211)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű 2 szobás lakás a Béke tér közelében – még idén KÖLTÖZHETŐ! A XIII. kerületben, a Béke tér közelében épülő modern t...
79 150 000 HUF
1 615 306 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (24424887)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a