Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (88332777)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lágymányos Irinyi József utca 37 nm-es 1+1 szobás lakás sürgősen eladó. Azonnal költözhető, 1/1 tulajdonos, tiszta tulajdonlap....
73 900 000 HUF
1 997 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32635259)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Ferenc körút egyik legkeresettebb szakaszán, a Mester utca közvetlen közelében kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 50 né...
70 900 000 HUF
1 418 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41363489)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33864113)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó 30 négyzetméteres egyszobás lakás a Kálvária tér közelében! - Ideális lakás diákoknak vagy befektetési lehetőség! *** ...
39 900 000 HUF
1 330 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33326476)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! AZ ingatlan iroda besorolású, lakás hitel nem vehető fel RÁ! ! ! ! ! ! ! !...
21 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (18824912)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alacsony rezsi, kíváló ELOSZTÁS- Eladó 2 külön szobás kislakás a XVIII. kerületbe! Eladásra kínálok egy rendkívül jó adottság...
51 990 000 HUF
1 485 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (43313761)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A lido home Székesfehérvár eladásra kínál Székesfehérváron a Toronysoron, egy kiváló adottságokkal rendelkező panellakást. A h...
49 500 000 HUF
951 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (48397969)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy eladó 60 m2-es, 2 szobás téglalakást Szolnok belvárosában, azonnali k...
31 500 000 HUF
525 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (52377781)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Állatorvosi egyetemnél felújított, erkélyes 1 szobás + galériás lakás MIÉRT ideális neked ez a LAKÁS? - Mert a belváros közel...
53 900 000 HUF
1 684 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (43872341)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szuper ajánlat, ha szertnél egy cuki saját otthont a legjobb helyen! Szolnok, belváros, 1emelet, erkély, amerikai konyhás nappa...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (45952947)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Szombathelyen az Alsóhegyi úton egy földszinti 65 nm-es lakás, saját kertkapcsolattal. Azonnal költözhető érd. : Béry Attila Ingatlan szakértő értékbecslő 30/937-0429
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (24777753)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szombathelyen a szelestey lászló utcában, egy csendes, szépen parkosított udvarban, magasföldszinti, 2 szobás, 50 nm-es, ...
32 000 000 HUF
640 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (29142724)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Otthon, ami az első pillanatban megérinti – Siófok-Kilitiben. Vannak lakások, amelyek egyszerűen megfelelnek. És vannak olyan...
64 400 000 HUF
907 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (54544954)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a belvároshoz, Deák térhez közeli, csendes utcában kínáljuk eladásra ezt a 3. Emeleti lakást. Közel az egyetem, így...
52 500 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (39987839)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Vasvári Pál utcában, egy 4. emeleti lakást. Az 52 nm2-s lakásban 2 szoba, konyha tágas ebédlő résszel, zu...
55 900 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97796478)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen-Tócóskerti, István úti, 40m2-es, parkra néző, Tesco-hoz közeli lakás eladó. Csendes, a szomszéd által felszerelt kamer...
45 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsózsolcai tégla lakás hirdetés (24344994)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Alsózsolcán eladó 1. emeleti 67m2-es társasházi lakás. a lakás 2 szoba, fürdőszoba, konyha, előtér, éléskamra, wc, kamra, elősz...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (46396867)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, városközponti elhelyezkedésű, 48 nm-es, első emeleti panellakás. A lakás acél bizt...
43 500 000 HUF
906 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (84341543)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tulajdonostól eladó (vagy értékegyeztetéssel kisebbre cserélhető a környéken) Budapest XVIII. kerületében, a Csontváry utcában ...
65 000 000 HUF
915 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (53559725)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Balaton fővárosában Siófokon belvárosi garzonlakás eladó. Az ingatlan egy 24 m2-es tágas, napfényes szobából áll, amelyhez ...
57 500 000 HUF
1 437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal