Eladó lakás 80 millióig (25024 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 024 db
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98979137)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
52 000 000 HUF
896 551 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59349332)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tisztelt Érdelődő! Felújított 30 négyzetméteres lakás, akár hosszú távú bérlővel! Eladásra kínálunk egy 2021-ben teljeskörűen...
48 000 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (33173947)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Napfényes, erkélyes otthon Zuglóban, kilátással a városra *** Zugló kedvelt részén kínálunk megvételre egy 38 négyzetméter...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33473367)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (99546379)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy kiváló adottságú, 3. emeleti 2 szobás panel lakás zugló egyik legkedveltebb, zöldövezeti RÉSZÉN! Budapest XIV. kerü...
63 900 000 HUF
1 389 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (33297892)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs legjobb részén Magaslati úton ő örök panorámás lakás eladó: - tégla építésű - négyemeletes épületben - 67 nm-es - jelenleg...
69 000 000 HUF
1 029 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33323379)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Saját KERT! Budafok csendes, kis forgalmú utcájában eladó egy belső kétszintes, 84 m2-es társasházi lakás, mindössze 5 perc sé...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41799683)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Vii. kerület, Erzsébetváros ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában egy földszinti, 34 nm-es, jó állapotú, bútorozott, gé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi panel lakás hirdetés (44792474)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás Balatonalmádiban, BudatavánBalatonalmádi kedvelt részén, Budataván kínálunk megvételre egy 69 m²-es, 3 szobás + nap...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16143693)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületben, a Tímár utca közelében, 20 nm-es, 1 szobás, felújított, szuterén, papíron műhely megnevezésű ingatlan eladó – ...
29 800 000 HUF
1 490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79539124)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 2+1 szobás lakás a dobozi UTCÁBAN! Budapesten, a VIII. kerületben, a Dobozi utcában kínálunk megvételre egy 73 m²-es, 2...
79 900 000 HUF
1 094 520 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (85529322)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004755. Horváth István utcában, a vasútállomástól 10 perc sétára, frekventált és közkedvelt helyen, 2. emeleti 36 nm-es, amer...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (84346248)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern, zöld környezet, prémium életérzés – garzon a metrodom PANORÁMÁBAN Ha egy különleges hangulatú, mégis praktikus lakást ...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (47324954)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál egy 2 szobás lakást Szolnok abszolút belvárosában, a Kossuth téren. Az e...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (54463623)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zalaegerszeg megújuló belvárosában napfényes, nagy belmagasságú, energiahatékony, erkélyes, hálógalériás loft lakás elérhető az...
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai tégla lakás hirdetés (95747395)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, teljeskörűen felújított, történelmi otthon Tata kertvárosi részén. A dot-ing ingatlan kínálat...
74 500 000 HUF
866 279 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34966675)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ingatlan HELYSZÍNE ******************** *** Nyíregyháza - sólyom utca *** 68 nm + 4 nm ERKÉLY Itt a belvárosi élet tényleg kén...
53 000 000 HUF
779 411 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (25757757)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged-Rókuson Damjanich utcában, első emeleti elhelyezkedéssel kínálok megvételre egy 64 nm-es, tégla lakást. a lakás átgondol...
73 000 000 HUF
1 140 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (53798723)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes, felújított tégla lakás Oroszlány központjában A lakás főbb jellemzői: Az eladó 68 m²-es, 3 szobás lakás Oroszlány k...
45 900 000 HUF
675 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (37432571)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tökéletes lokációval rendelkező, teljes körűen felújított, egyedi kialakítású 76 négyzetméteres panellakás, amely min...
49 500 000 HUF
651 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal