Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XIV. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94759754)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kiváló befektetés zugló zöld szívében – azonnal költözhető, felújított lakás! Eladó Budapest XIV. kerületének egyik legkedvel...
70 500 000 HUF
1 305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (77457123)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vác Sződligethez közeli részén, lakóparki környezetben, 2023-ban épült társasházban, földszinti, 50 nm-es, 1+1 félszobás, hőszi...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97138373)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a VII. kerület szívében ‼️ Budapest VII. kerületében, a Felvonulások terével szemben, a Dembinszky utca 47. Szám a...
69 900 000 HUF
1 747 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (34327456)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Szolnok, Tallinn városrészben 1. emeleti 56 négyzetméteres téglalakást. ...
33 900 000 HUF
605 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (37692997)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lakást keresel de nem szeretnél lépcsőzni vagy liftezni? Eladó Tatabánya, kertváros családi házas övezetében egy kertkapcsola...
48 000 000 HUF
905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai tégla lakás hirdetés (44377659)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó prémium minőségben felújított polgári lakás Orosháza belvárosában – saját kerttel és pincével Orosháza központjában, az ...
18 500 000 HUF
474 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (33383443)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Panorámás otthon Tatabánya szívében! ✨ Eladó egy stílusos, 54 m2-es, 2 szobás lakás a Fő téren! Ha a központi elhelyezkedés ...
40 990 000 HUF
759 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (61387469)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyszerű panellakás Békásmegyer hegy felőli oldalán IDE csak költözni kell-teljes körűen FELÚJÍTOTT! ! Budapest III. kerüle...
69 500 000 HUF
1 390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (73556778)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó 2 szobás panel lakás – kiváló elhelyezkedéssel! Eladásra kínálok egy 59 nm-e...
33 000 000 HUF
559 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (18247234)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Új építésű, modern lakás eladó Pécs belvárosához közel, a Zsolnay Kulturális Negyedtől karnyújtásnyira! Eladó egy kiváló elre...
44 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (24674594)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁlomOtthon ingatlan iroda kínálja megvételre ezt a belvárosban található, 44 nm-es, 1, 5 szobás, nagy konyhás panellakást. Az i...
31 500 000 HUF
715 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (77437223)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Belvárosi luxus, panorámával – azonnal költözhető, exkluzív otthon Miskolc szívében! Miskolc belvárosában, a főutcától mindös...
49 500 000 HUF
1 337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (52636555)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Panoráma, luxus, egyediség – ilyen lakásból csak egy van Diósgyőrben! Miskolc–Diósgyőr legszebb részén, örök panorámával a Di...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (22749334)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc egyik közkedvelt városrészében, Észak-Kiliánban kínálunk eladásra egy 38 m²-es, erkélyes téglalakást, amely ideális vál...
19 400 000 HUF
510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (41673549)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kazincbarcika Újkazinc városrészében, egy 51 m²-es, 1. emeleti, tehermentes, hőszigetelt panellakás. Azonnal költözhető!...
27 900 000 HUF
547 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (88966224)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2