Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14432339)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
8. Nagyon jó elosztású 100 n-es 3+1 szobás lakás eladó. Felújított, komfortos, déli fekvésű, első emeleti, erkélyes, barokk s...
79 800 000 HUF
798 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77332529)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakások Angyalföldön a Duna Pláza közelébena Váci úton. A képeken több lakás látható, 60M-120M-ig Az ingatlanok 30m2-t...
60 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54327856)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerület Corvin sétánynál új építésű lakás eladó -- bérlővel vagy bérlő nélkül! Az ingatlan 5. emeleten helyezk...
74 900 000 HUF
2 202 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei tégla lakás hirdetés (92474133)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mendén kínálunk megvételre egy 80 nm alapterületű -új építésű lakást! A lakásban egy amerikai konyha nappalival, három szoba, előtér, gépészeti helyiség, fürdőszoba és w. C. Került kialakításra. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
74 900 000 HUF
936 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43444288)
27 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapesten a 7. kerületben -Király utcához közel - 35 nm alapterületű lakás eladó! A lakás frissen festett - fél emeleti, egy szobás, konyha, kamra, és egy előszoba. Érdeklődés esetén hívjon bizalommal!
56 500 000 HUF
1 614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74142774)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a XIII. kerület, Angyalföldi részen tégla építésű társasház földszintjén egy 41nm-es frissen felújított lakás. Az ingatl...
56 500 000 HUF
1 378 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (48351515)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Heves vármegye, Zagyvaszántó településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, téglaépítésű, tehermentes 2+3 szobás, 1. emeleti lakást...
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvaszántói tégla lakás hirdetés (87375597)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
22 500 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (32744371)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya egyik legkedveltebb részén, Dózsakertben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező lakást, közvetlenül ...
45 999 000 HUF
938 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kaposváron a belvárosban, a Corso közelében a Plaza-val szemben kínálunk megvételre egy 87 m2-es, közel 4m-es belmagssággal ren...
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (13737343)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
411 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (75184622)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Pécs közkedvelt részén, a Diana téri piac szomszédságában egy 10. emeleti, 63 nm-es, erkélyes, 3 szobás panellakás! a tár...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32769257)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (42227348)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen a Rákóczi úton, a jogi és a közgazdasági egyetem szomszédságában eladó a képeken látható 89 négyzetméteres lakás. 3 Egés...
69 990 000 HUF
752 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26454392)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Tildy Zoltán utcában eladó egy tizedik emeleti felújított, azonnal költözhető lakás. Két szoba összkomfort, erkély, örök...
46 990 000 HUF
870 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (77292414)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Most egy igazán különleges lehetőség vár rád Hajdúszoboszlón, a fürdőváros szívében. Képzeld el, hogy a mindennapjaidat egy mo...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (35893879)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai panel lakás hirdetés (61837124)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisvárda belvárosában kínálok eladásra egy nettó 45 nm-es 2 szobás lakást. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 3-ik emeletén t...
33 500 000 HUF
744 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37847484)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Projekt bemutatása A PROJEKTRŐL A XI. kerületi Hauszmann Alajos utcában, az Újbuda Gardenben 366 változatos alaprajzú lakást t...
65 500 000 HUF
2 046 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74349828)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
65 500 000 HUF
2 046 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal