Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (85274345)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! - 53, 9M Ft-os irányáron Veszprémben a Jutasi lakótelepen eladó egy 2+1 szobás jó állapotú, várpanorámás panel...
53 900 000 HUF
842 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (66444499)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Krúdy Gimnázium közelében, Földszinti, Azonnal Birtokba Vehető, 74 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, garázs vásá...
61 000 000 HUF
824 324 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43397739)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Ságvári Kertvárosban 3 külön nyíló szobás, 83 nm-es lakás eladó tégla építésű társasház 2. emeletén. A lakás je...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86338784)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, Ferenc körúton Azonnal birtokba vehető, 2+1 szobás, erkélyes, 61 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztatott zsa...
47 900 000 HUF
785 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (24844338)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Stadion közelében, első emeleti, 97 nm-es, nappali+3 szobás, erkélyes lakás, garázs vásárlási lehetőséggel, zárt ...
71 900 000 HUF
741 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (22571941)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Hímesben eladásra kínálok egy 97m2-es, 3 szoba + nappalis, kiváló állapotú lakást! További jellemzők:- gázcirkó fű...
71 900 000 HUF
741 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (32432187)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, Stadion utca közelében tégla építésű zárt udvaros társasházbannappali +3 szobás, erkélyes, 1. emeleti, kiváló áll...
71 900 000 HUF
741 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33533354)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belváros szívében, a sétáló utca közelében, gyalogosan is könnyen elérhető környezetben eladó egy tágas, 69 nm-es, ...
64 500 000 HUF
934 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (69349394)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Belvárosban, a Sólyom utcán, szigetelt zárt udvaros társasház első emeletén eladó egy 58 nm-es, 2 szobás kilépővel ...
45 500 000 HUF
784 482 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (17217933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs belvárosához közeli részén világos, tágas lakás eladó. Energetikai besorolás: H Egy három emeletes társasházban eladásr...
54 900 000 HUF
930 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (99473684)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Makkosházán a Gát utcában eladó egy jó állapotú 69 m2-es 3 szobás lakás. Az ingatlan zöld övezetben helyezkedik el, inf...
59 900 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99957853)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Újkert – Cívis utca | Eladó panel lakás Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, az Újkertben, a Cívis utcán elad...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (42526134)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló-Fürdőnegyedben, a Szurmai utcán, 2027. Májusi átadással, zárt udvaros, 12 lakásos társasházban, 1. emeleti, 40 m...
38 558 000 HUF
1 329 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói tégla lakás hirdetés (32133472)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a