Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56544553)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk az Üllői úton, közvetlenül a Klinikák metrómegállónál egy különleges kialakítású lakást, amely használati meg...
60 000 000 HUF
3 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52577383)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Rendkívül jó befektetési lehetőség a XIII. kerület szívében! Eladásra kínálunk ügyvédi megosztással egy különleges adottságú in...
49 000 000 HUF
1 580 645 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44677772)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, világos lakás eladó a Fehérvári úton kiváló lokáció! Budapest XI. kerületében, a Fehérvári úton kíná...
78 900 000 HUF
1 517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (28763443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XVIII. kerület Havanna lakótelepen eladó lakás! Eladó egy 35 m²-es, 11. emeleti, erkélyes lakás a közkedvelt Havanna l...
41 990 000 HUF
1 199 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (93675899)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás eladó Veszprémben kiváló elosztással, liftes házban Megvételre kínálok Veszprémben egy 52 m²-es, 2 szo...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői tégla lakás hirdetés (43943847)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti téglalakás eladó Balatonfűzfőn csendes, kis társasházban Balatonfűzfőn, a Gagarin utcában eladó egy 53 m²-es, földs...
52 500 000 HUF
990 566 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (66813143)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos, 75 m²-es lakás erkéllyel és garázzsal Kispest kertvárosi részén! Kispest kedvelt, csendes kertvárosi részén,...
74 890 000 HUF
998 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (65279711)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
78 900 000 HUF
1 517 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (14477933)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás, erkélyes, napfényes otthon az Újhegyi lakótelepen! Eladásra kínálunk egy 68 m²-es, napfényes 3 szobás, erkélyes 9. ...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (85439983)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (31333536)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M² Loggiás + erkélyes 3 szoba Otthon Start hitelre alkalmas Csepel legjobb lokációja Van az a lakás, ami nem marad sokáig a...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (76382344)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 66 négyzetméteres, 2. emeleti, tégla építésű lakás, melynek vételára 64 900 000 huf, azaz négyzetméterenként átlagosa...
64 900 000 HUF
983 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (64522265)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy téglaépítésű családi otthon, mely jó fényviszonyokkal és modern építészeti megoldásokkal várja új tulajdonosát. Ez az...
63 900 000 HUF
1 065 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (96845564)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyság...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (72966433)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tökéletes családi otthon a 21. kerület zöldövezetében! Azonnal költözhető lakás! ! Budapest 21. kerületének egyik legcsende...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (59349937)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kedvező árú lakás kiváló helyen Havanna lakótelep, Üllői út közelében! Eladó a Havanna lakótelepen, az Üllői út közvetlen szo...
51 000 000 HUF
1 457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (38363481)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerület...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (29349837)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, második emeleti lakás az Állomás utcában Az Állomás utcában található egy 42 m²-es, jó adottságokkal rendelkező, máso...
52 990 000 HUF
1 261 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (56246733)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a 18. kerület legkeresettebb lakótelepén a Lakatos utcában egy 2 szobás lakás. A ház 2020-ban Panel programon ese...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (82713119)