Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77979355)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított, igény esetén gyorsan költözhető, tehermentes lakás újpalotán! XV. Újpalotán, a Fő térhez és a piachoz közeli, rende...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99744326)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, ! ! 14 M² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. a lakás főbb ...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (36427359)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A c. Épület földszintjén eladó egy D-K-i tájolású 47 nm lakóterületű nappali + 1 szobás lakás, 9 nm-es loggiával. DEBRECEN, Be...
71 900 000 HUF
1 563 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (78633937)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen nyugodt kertvárosi Falóger részén eladó 70 nm-es családi ház, 241 nm-es parkosított telken! Helyiségei: szoba, nappa...
59 500 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (85379384)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újkertben, kiváló lokációval 2 szobás, loggiás panellakás ELADÓ Debrecen kedvelt városrészében, az Újkertben, a Doberdó buszfo...
52 300 000 HUF
1 025 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59582632)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nagyerdőalján, a Kassai Campus közelében azonnal költözhető lakás eladó! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Kassai úti C...
59 000 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81823486)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1. emeleti, teljeskörűen felújított lakás eladó Debrecen Tócóskertben! Eladásra kínálunk Debrecen Tócóskert városrészében, egy...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (78537926)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy panorámás, 57 m²-es, napfényes lakást, ami ideális választás lehet családok számára is. Nappali plusz 2 h...
69 900 000 HUF
1 226 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43173279)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! a három szintes társas...
74 900 000 HUF
1 291 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (76455814)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerület, Békásmegyer frekventált részén egy 50 m2-es, 2 szobás, 3. emeleti, lodzsás lakás eladó. Csendes környéken találha...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92643576)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Praktikusan, igényesen kialakított minilakás az Óbudai Egyetem szomszédságában! Eladó egy igényesen felújított kis minilakás az...
30 900 000 HUF
1 817 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (47377334)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (62744342)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Széchenyiváros 62 m² 2+fél szoba 4. emelet erkélyes lakás eladó (nem zárószint)Eladásra kínálok Széchenyiváros kedvel...
45 900 000 HUF
740 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44813975)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten egy 77 m²-es, tágas lakás egy 10 emeletes társasház 5. emeletén. Az épületben lift található, a fűtés távfűté...
62 500 000 HUF
811 688 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (77556996)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyivárosban, - Dombhoz közel eladó egy nagyon szuper kis lakás, fiatalos hangulatú, egyedi kialakítású! a L...
48 800 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45847334)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, a piac közelében, polgári házban, -amely társasházzá van alakítva, eladó egy 58 nm-es földszinti, 2 szo...
46 000 000 HUF
793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76449477)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertváros kedvelt részén eladó egy 56 m²-es, földszinti, tégla építésű, erkélyes, tehermentes lakás garázzsal együt...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (72779273)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Kecskemét Belvárosában eladó egy tágas, világos, 98 m²-es, kétszintes téglalakás. Az ingatlan nappaliból és 5 külön szobából ál...
64 900 000 HUF
662 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38264345)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, csendes helyen nagy lakást keres? Megtalálta! a 103 nm-es lakás a Gyenes téren található, minden közel ...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34964299)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten Széchenyiváros kedvelt részén egy 3. emeleti, 63 nm-es, 1+2 félszobás, erkélyes, jó állapotú lakás. Az ingatl...
47 300 000 HUF
750 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal