Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (67754274)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utcában 4. emeleti, felújítandó, loggiás lakás panelprogramos házban! Eladó Budapest 11. kerületében, Őrmező vár...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67972244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Felújított, panorámás panellakás Pécs kedvelt részén! Pécsett-Egyetemvárosban a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67759733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy tetőtéri, hasznos 77 nm alapterületű, jelenleg amerikai kon...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (67387476)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai panel lakás hirdetés (59936288)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békéscsabán, a Lencsési lakótelepen, 4 szintes társasházban eladó egy 58 nm-es, 2 külön bejáratú szobával rendelkező, erkélyes ...
28 900 000 HUF
498 275 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (67391933)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárd központ közelében eladó 51 nm-es, 2. emeleti, felújítandó lakás. Benne 2 szoba, konyha, kamra, fürdő,...
31 900 000 HUF
625 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (37554432)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Teskándi tégla lakás hirdetés (63244836)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zalaegerszeg 5 km-es körzetében eladó nappali+ kettő háloszobás, erkélyes lakás. Az ingatlan különlegessége, hogy fantasztikus ...
52 000 000 HUF
742 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38913333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (65713234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Miskolc közkedvelt részén, az Árpád úton egy 61 m2-es 2+1 szobás, földszinti, panelprogramos lakás. Az ingatlan műszakila...
34 900 000 HUF
572 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (66973479)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc, Jókai lakótelep, Laborfalvi Róza utca! Sokak örömére elérhetővé vált egy teljeskörűen felújított lakás teljes bútorza...
55 490 000 HUF
880 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (55449266)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (47796337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában eladó egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dorogi panel lakás hirdetés (52378217)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a