Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (23991397)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerülétben, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (67994123)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás eladó Pesterzsébet zöldövezeti részén! Budapest XX. kerületének egyik kedvelt, parkos környezetében k...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43336866)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (72363727)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Pécs Kertvárosában! Eladásra kínálok Pécs közkedvelt városrészében, Kertvárosban egy 47 m²-es, jó állapotú...
47 900 000 HUF
1 019 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (82387223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi kertkapcsolatos lehetőség! Pécs magyarürögi részén eladó egy földszinti, 52 nm alapterületű, amerikai konyha-nappali+ 2 ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77324756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, panorámás panellakás eladó Pécs kedvelt részén kiváló befektetés! Pécsen, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 4/4. em...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (74849349)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, eg...
75 900 000 HUF
1 488 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73235216)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Világos, panorámás, ablakos konyhás lakás kiváló lokációval az Etele úton! ! ! A XI. kerület egyik kedvelt részén, az E...
75 900 000 HUF
1 581 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (35472528)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Siófok belvárosához közel, erkélyes 2 szobás lakás eladó! Siófok egyik kedvelt, központ közeli részén kínálunk megvételre - v...
55 500 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83414279)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a József Attila-lakótelepen egy 26 m²-es, 1 szobás, jó állapotú, pan...
46 500 000 HUF
1 788 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (48425466)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
36 M² | 1+1 félszoba | 3. emelet | franciaerkély Világos, nyugati tájolású panel lakás eladó Újpest-Káposztásmegyer csendes, z...
49 000 000 HUF
1 361 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39392724)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a blaha lujza tér SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Kiváló elhelyezkedésű, igényesen felújított lakás eladó Budapest egyik legkere...
46 900 000 HUF
1 563 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44652778)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, 3 szobás lakás eladó kiváló helyen – Retek utca 17. , 7. emelet Szeged egyik kedvelt részén eladó egy 64 m²-es, vil...
51 900 000 HUF
810 937 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (37492196)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a Győr-Újvárosi téglalakást. A környék előnyei: A lakás Újvárosban, Győr egyik l...
63 270 000 HUF
1 193 773 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (49923223)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Lido Home Győr eladásra kínálja ezt az 58 m2-es, 1. emeleti téglalakást Nádorváros belvároshoz közeli utcájában! A 3 szinte...
53 500 000 HUF
922 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (77932679)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Lido Home Győr eladásra kínálja ezt a ritkaság számba menő nagypolgári téglalakást! Nádorváros belvároshoz közeli utcájában...
77 500 000 HUF
807 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (98392787)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, földszinti lakás Salgótarján déli részén! Salgótarjánban, a Déryné úton kínálunk eladásra egy déli tájolású, ...
8 900 000 HUF
317 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47898374)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium minőségben felújított lakás eladó! Tatabánya frekventált részén, a Mártírok úton eladó egy 3. emeleti, saját részre, ...
58 500 000 HUF
1 063 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35338474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Belvárosában, az Ifjúság úton eladó egy kiváló állapotú, 62 nm-es, 2 + 1 félszobás lakás, liftes társasház 4. emeleté...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati panel lakás hirdetés (22245343)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balassagyarmat kedvelt zöldövezeti részén az 1970- es évek elején épült Nógrádi Sándor lakótelepen vált eladóvá ez a 36 négyzet...
21 500 000 HUF
597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal