Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (73377743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újpest – Szigeti József utcában 54 m2-es, 1+2 félszobás (+gardróbszoba), napfényes, Erkélyes panellakás szigetelt, panelprogram...
67 800 000 HUF
1 255 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67877484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teleki Tér Közelében, Jó Állapotú Garzon, Kiváló Közlekedéssel, Fiataloknak, Befektetésre Is Ajánlott! JÓL Kiadható! Azonnal K...
40 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74298493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított - Félemeleti - egyszobás garzon Teljesen felújított félemeleti lakásokat kínálok ügyvédi használati megosztással. ...
37 500 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39758442)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes ékszerdoboz Zugló szívében – Kiváló közlekedésnél, az Angol utcában! Eladásra kínálunk egy tehermentes, 3. emeleti, 2...
65 000 000 HUF
1 382 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64325448)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programra Alkalmas Lakás! Eladásra Kínálok Újpest Városközpontban, Csendes Utcában Egy 33 Nm-Es, TELJEs Körűen F...
37 000 000 HUF
1 121 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49373493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
1/2 Haszonélvezeti Joggal Eladó! Zugló kedvelt zöldövezeti lakótelepén keressük új tulajdonosát egy 2 szobás, ablakos konyhás...
42 000 000 HUF
913 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46893344)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy otthont az Üllői úton! Ha egy jó közlekedésű lakásra vágyik, de mégis szívesen érne haza egy parkos körn...
55 000 000 HUF
1 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (92743469)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kispest egyik legfrekventáltabb részén, parkos környezetben 4 emeletes csúsztatott zsalus technológiával épült 4 emeletes társa...
50 900 000 HUF
1 018 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (66564482)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre Kínálok a Móricz Zsigmond Körtéren Egy Szép Állapotú, Csendes, 31 m2-Es, 1 Szobás, Jól Kiadható, Jó Elosztású Lakást...
64 800 000 HUF
2 090 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (47242942)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kispesten, az Ady Endre úton eladó egy (igény szerint felújítandó) 33 m2-es + 7 m2 állógalériás lakás, 20 m2-nyi saját használa...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (31437953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpest Központ • Alacsony Rezsi • Kiváló Befektetés Eladóvá vált Újpest egyik legszebb, családi házas, kertvárosi részén egy 3...
47 900 000 HUF
1 496 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47259547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerületben a Béke tér vonzáskörzetében eladó frissen felújított, újszerű garzon. Kezdő lakásnak kiváló! A ház, és az abban...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (15499947)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaújvárosban Technikum városrészben belváros közeli, csendes, parkos egyirányú utcában 50nm-es, 2 szobás tégla építésű lakás ...
33 500 000 HUF
670 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapesti tégla lakás hirdetés (79437974)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elhelyezkedése: Lakótelepen Emeleti elhelyezkedés: Magasföldszint Tájolása: Déli tájolású Állapota: átlagos Komfort besorolása:...
54 900 000 HUF
1 098 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (25443435)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi Frigyes utcán, 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan szigetelt, panel építésű társash...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (62773445)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza - Belváros, Kossuth utcán, 76 nm-es, nappali + 1 + 2 szobás felújított modern lakás, szigetelt, liftes társasház 2....
63 900 000 HUF
840 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33439244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba + 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47662535)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, a belváros közelében eladásra kínálok egy 57 nm-es, nappali + 1 szobás társasházi lakást. Az ingatlan a Vasvári P...
49 900 000 HUF
875 438 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57993875)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körút található ez a 43 nm-es, második emeleti, jó állapotú téglalakás. Az ingatlan 1+1 k...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Északi körúton eladásra kínálok egy 43m2-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- felújított fürdős...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal