Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (58445134)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (72387394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az előértékesítés elindult, a lakások már foglalhatók. Nyíregyháza – Belváros Érdeklődni: 06/30-156-7110 A koncepció Mindös...
62 000 000 HUF
1 192 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (52772638)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A mindössze 13 lakásból álló társasház ideális otthon lehet mindazok számára, akik csendes környezetben szeretnének élni, ugyan...
44 500 000 HUF
1 059 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (48263774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (28478897)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (89928646)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ingatlan vételára: 51, 99 MFt Érdeklődni: 06/30-156-7110 Nyíregyháza közkedvelt városrészében, Örökösföldön kínálunk megvételr...
51 990 000 HUF
799 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (33588463)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan egy liftes társasház 3. emeletén helyezkedik el, rendezett, tiszta lépcsőházzal és kulturált lakóközösséggel — már ...
48 900 000 HUF
752 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (36767449)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pest vármegye, Cegléd, Belváros részén 34 m2 hasznos alapterületű magasföldszinti társasházi lakás eladó! Az 1980-ban épült pan...
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74474764)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kecskemét, Hunyadiváros részen 62 m2 hasznos alapterületű tégla építésű 3. emeleti társasházi lakás eladó...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (79355926)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
36 900 000 HUF
1 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (64418547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (79837286)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (43297832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában 2003 - ban téglából, emelet ráépítéssel épült 5. emeleti, 57 nm-es, kettő szobás lakás eladó. Jellemző...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (75415724)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Moszkva utcán 3 emeletes, liftes, téglaépítésű társasházban, tetőtéri+padlásteres, 63 nm-es lakás a hozzá tartozó 1...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (57897478)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181680 hivatkozási számú szegedi társasházi lakás. Azonnal költözhető,...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (24335399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-uránvárosban, a Páfrány utcában, harmadik emeleti, 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás eladó. Pécs-uránvárosban kínálunk ...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (41728774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécs Uránvárosban, a Bánki Donát utcában, harmadik emeleti, 58 m²-es, 2+1 félszobás, erkélyes téglalakás eladó. Pécs egyik le...
47 500 000 HUF
818 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (72729394)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs-Kertvárosban, az Uitz Béla utcában kiváló állapotú, 68 nm-es, 3 szobás lakás eladó. Az ingatlan 10 emeletes, liftes társ...
59 900 000 HUF
880 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33433337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal