Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (44235277)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern prémium lakások egyetemi lokációban Hamarosan költözhető, Egyetemek közvetlen közelében épülő, prémium kategóriás konyh...
55 900 000 HUF
1 510 810 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (84939477)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki egyetem köze...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (89364336)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
1 426 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (31652636)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Modern prémium lakások egyetemi lokációbanHamarosan költözhető, Egyetemek közvetlen közelében épülő, prémium kategóriás konyhab...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (78138973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Angyalföld frekventált részén egy kifogástalan állapotban lévő, két külön nyíló szobás, 35 nm alapterületű panel lakás eladó! a...
75 900 000 HUF
2 168 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99251475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ab...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28748559)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó! Kiváló befektetésnek! a kiváló lokáció miatt fiataloknak is ajánlom ezt a lakást! Ez a lakás tökéletes választás lehet m...
74 900 000 HUF
2 496 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45754876)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított 41nm-es 2. emeleti lakás Angyalföldön a Szent László utcában! a lakás tökéletes állapotban várja leendő tulajd...
69 900 000 HUF
1 704 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (39734675)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! Az lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társa...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24379232)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! Az lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szi...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43275865)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, erkélyes lakás garázzsal a Műkertváros szívében! Kecskemét kedvelt részén, a Műkertvárosban eladó egy 56 nm-es...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94765432)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében me...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74193474)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás a HunyadivárosbanSzeretne madárcsicsergésre ébredni, de nem akar lemondani a város kényelméről? Kecs...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76337387)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi nagy lakás + garázs az árban! Ezt kereste? Kecskemét szívében, egy csendes társasház 2. emeletén eladó egy kiváló a...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35848533)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Magasföldszinti téglalakás saját garázzsal műkertváros Kecskemét kedvelt, zöldövezeti részén, a Műkertvárosban eladó egy 56 nm...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (17919673)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39688412)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, erkélyes lakás csendes környezetben, kiváló közlekedéssel újbudána XI. kerület közkedvelt részén, a Halmi utcában, c...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (73655484)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat az ...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (46354345)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújítandó lakás – a saját stílusára szabhatja! Szeretne egy olyan otthont, ahol minden részlet az Ön elképzeléseit...
52 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (24235437)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern, napelemes lakás saját kocsibeállóval – alacsony rezsivel! Eladó egy igényesen kialakított földszinti lakás 3 lakásos ...
75 500 000 HUF
1 143 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal