Eladó lakás 80 millióig (25025 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 025 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (95734391)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában teljes körűen felújított, teljes berendezéssel azonnal költözhető lakás eladó! Nyíregyházán, a Told...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (46949924)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a Móricz Zsigmond utcában (Almatároló környéke) eladó egy 54 m2-es, 2 szobás, kiváló állapotú panel lakás. Az ing...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44833332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Nyíregyházán, a Debreceni úton egy gyönyörű, napfényes, keleti tájolású modern lakás, egy rendezett, 11 lakásos társasház...
45 990 000 HUF
1 022 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli tégla lakás hirdetés (94724529)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető Kertkapcsolatos, felújított társasházi lakás Gyál kedvelt részén! Gyál közkedvelt részén, csendes utcában kí...
55 000 000 HUF
1 145 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (94783499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a XVII. kerületben a Borsó utcában egy 36nm-es, egy szobás, I. emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ...
54 800 000 HUF
1 522 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (53224757)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. Ker. Újlak utcában egy 51nm-es, egy+ 2 félszobás első emeleti, jó állapotú, alacsony rezsivel rendelkező lakás, ....
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37273477)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti lakás Gyömrő központjában, kertkapcsolattal, udvari parkolási lehetőséggel. Gyömrőn, egy téglaépítésű 6 lakáso...
74 000 000 HUF
1 072 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (43593246)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló állapotú 3 szobás lakás Kispesten. a lakás rendkívül jó helyiségelosztással rendelkezik. Az otthonban tágas, világos nap...
59 900 000 HUF
1 089 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (22939634)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás nagy kerttel a XVII. kerületben! Budapest XVII. kerületében, a Csabai úton kínálok megvételre egy 107 m²...
80 000 000 HUF
747 663 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (63635456)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Árcsökkenés BUDÁN! ! ! ! Budapest XII. kerület, Kiss János altábornagy utca 27nm-es, 2. emeleti, teljeskörűen felújított lakás ...
49 000 000 HUF
1 814 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori csúsztatott zsalus lakás hirdetés (47488432)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Monor központjában kínálok megvételre egy 4 emeletes Társasházban lévő 4. emeleti, 2 szobás, Tehermentes, Azonnal költözhető Er...
53 000 000 HUF
913 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (99445996)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó felújított, galériás garzon a XII. kerületben, a Márvány utcában! Budapest egyik legkedveltebb részén, a XII. kerületben,...
37 900 000 HUF
1 804 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (72673247)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest v. kerületében, a Károly körúton, a Deák Ferenc tér közvetlen közelében kínálunk megvételre egy 31 m²-es, galériás, te...
68 990 000 HUF
2 225 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (34544894)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ré...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (97675448)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan otthont, ahol a nyugalom és a kiváló infrastruktúra találkozik? Budapest XVII. kerületének egyik legkeresett...
74 000 000 HUF
1 298 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32283665)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a 18. kerület legkeresettebb lakótelepén a Lakatos utcában egy 2 szobás lakás. a ház 2020-ban Panel programon eset...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (69777779)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén találhat a...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45366492)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett Kertvárosban, a Nagy Imre úton egy:- 54m2-es- 3. emeleti- napfényes- távfűtéses- 2 szobás- tehermentes lakás. Az ...
39 900 000 HUF
738 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56887687)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Pécs Mecsekoldali részén, a Jurisics Miklós utcában egy 3 szoba elosztású, 58 nm-es, erkélyes, szép állapotú, panel szerk...
69 000 000 HUF
1 210 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79199543)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó azonnal költözhető, erkélyes lakás Budapest XIII. kerületében, a Béke utcában! Budapest XIII. kerületének kedvelt részén,...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal