Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32332998)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás a 2. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház 2. eme...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13547797)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93988729)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 58 négyzetméteres, háromszobás lakás Budapest 7. kerületében, a Károly körúton, liftes társasház első emeletén. Az ...
79 900 000 HUF
1 377 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (62915623)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os kedvezményes hitel felvételére alkalmas INGATLAN! Eladásra kínálunk Budapest x. kerületének közkedvelt részén, Óhegyen,...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (13445933)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét egyik kedvelt városrészében a Széchenyivárosban eladó egy ízlésesen felújított, 3 szobás, erkélyes, parkra néző Lakás...
53 990 000 HUF
856 984 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (25486653)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó délnyugati fekvésű kétszobás lakás az óhegy park közvetlen KÖZELÉBEN! ! ! Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, így...
53 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (58347425)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispest egyik legkedveltebb részén, a hangulatos Wekerletelep szívében kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1. emeleti tégla lakás...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83839397)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27446847)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel központi részén, az Ady Endre úton kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1+1 félszobás lakást. Az ingatlan közepes állapotú,...
47 900 000 HUF
1 041 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (23959527)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XVII. kerületben 58nm-es felújítandó panel lakás! Rákoskeresztúr központjában, négyemeletes panelház harmadik emeletén...
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71355942)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
50 000 000 HUF
862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52742737)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó világos, jó állapotú lakás Budapest XIII. kerületében, a Honvédkórház közelében, kiváló lokációval! Az ingatlan remek e...
42 300 000 HUF
1 566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi tégla lakás hirdetés (96277962)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Csongrád központjában kínálunk megvételre egy felújítás állapotban lévő, 55 négyz...
32 900 000 HUF
598 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (87945533)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27975377)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, erkélyes lakás a HunyadivárosbanSzeretne madárcsicsergésre ébredni, de nem akar lemondani a város kényelméről? Kecs...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (93441747)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, egyedi kialakítású 62 m2-es társasházi lakást kínálok eladásra modern, újszerű állapotban Kiskunfélegyházán. a lakás ...
36 500 000 HUF
588 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (55784248)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
39 900 000 HUF
633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (42458385)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos lakás pest MEGYÉBEN! Dunaharaszti egyik csendes, családias részén kínálunk megvételre egy igazán különleges ha...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (29459783)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaharaszti egyik csendes, családias részén kínálunk megvételre egy igazán különleges hangulatú, emeleti + tetőtéri kialakítás...
76 000 000 HUF
883 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi egyéb lakás hirdetés (93334488)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
==Sorházi lakás Isaszegen, saját intim kerttel, terasszal és gépkocsi beállóval! == Megvételre kínálunk Isaszegen, a Batthyány...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal