Eladó lakás 80 millióig (25023 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 023 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45977878)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első emeleti, 3%-os otthon start hitelre alkalmas, azonnal költözhető ingatlan a kedvelt 13. kerületben BUDAPESTEN, a kedvelt ...
54 990 000 HUF
1 374 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (38498683)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ritka lehetőség! Földszinti, kertkapcsolatos lakás – akár mozgásukban korlátozott személyek számára is. BELVÁROS szomszédságá...
53 900 000 HUF
1 122 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (79415352)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika, Építők útján eladó egy 2 szobás, 47 nm-es, 3. emeleti, tehermentes, felújítandó lakás tégla épületben. Vételár k...
17 000 000 HUF
361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai tégla lakás hirdetés (94795748)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kazincbarcika belvárosában eladó egy szépen megújult 42 nm-es, 2. emeleti, egyszobás lakás vadonatúj klímaberendezéssel, ami té...
16 900 000 HUF
402 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (39714938)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Diósgyőr kedvelt részén az Árpád utcán egy 51 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú 3. emeleti lakás 10 emeletes pane...
28 900 000 HUF
566 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (29349223)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, Belső-Erzsébetvárosban kínálunk megvételre egy nagykörúti 33 nm-es, 5. emeleti, felújított, gépesített, bútoro...
60 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57566831)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes, 2 szobás lakás Békásmegyeren, parkos környezetben! ! Budapest III. kerületében, Békásmegyeren eladó egy 50 m²-e...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84386593)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29444391)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, 56 m2-es, praktikues elosztású, 1+2 félszobás, franciaerkélyes, m jó állapotú lakás Békásmegyer kedvelt, Dunáh...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32943963)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Duna parti részén eladó 32 m2 + 7 m2-es erkélyes, praktikus elrendezésű, 2020-ban épült teraszos, . Liftes, portaszolgál...
69 900 000 HUF
2 055 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (52263347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pestújhelyen csendes, családi házas övezetben napfényes, tégla építésű, teljes körűen felújíított 42 m2-es, 2 szoba + kiszolgál...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi panel lakás hirdetés (74256672)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Balatonalmádiban, budataván 3 szobás, erkélyes lakás ELADÓ! Balatonalmádi kedvelt részén, Budataván kínálunk megvételre egy 6...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73354355)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Igényes, bútorozott lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában ✨ Zalaegerszeg belvárosának közkedvelt részén kínálok megvételre e...
42 500 000 HUF
904 255 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (37922993)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatonfüred egyik legkeresettebb részén – otthon és nyaraló egyben! Balatonarács szívében, a megújult Balaton utcában kínálu...
79 900 000 HUF
918 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (34343715)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Háromszobás lakás eladó a Plázánál! Szeged-Rókus városrészben eladó egy 55, 4 nm alapterületű 1+2 félszobás, erkélyes, panell...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai panel lakás hirdetés (95973339)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baján, a Kodály Zoltán utcában eladó egy 34 nm-es, 1 szobás, 4. emeleti panellakás. Az ingatlan panelprogramos, a felújítás tel...
26 500 000 HUF
779 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73454367)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
❗️Eleged van a zajból, de nem akarsz lemondani a város kényelméről? Akkor ez a lakás remek választás! ❗ > For English please s...
74 900 000 HUF
1 387 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44819514)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc Mikes Kelemen utcában egy 1. emeleti, 67m2-es, 2 szobás lakás. A téglaépítésű társasházban található ingatlan kö...
47 900 000 HUF
714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (86469943)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó állapotú, lodzsiás, azonnal költözhető lakás eladó! ✨ A méltán népszerű Füredi lakótelep területén kínálunk megvételre egy 7...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (43357354)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest XX. kerületének csendes, kertvárosi részén eladó egy összesen 75 m²-es, kiváló elosztású ingatlan, amely jelenleg két ...
70 000 000 HUF
933 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?