Eladó lakás 80 millióig (25029 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 029 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (96191735)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XV. kerület közkedvelt részén, Rákospalotán eladó egy 52 m²-es, nappali + 1 hálószobás, első emeleti, jó elrendez...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (34244227)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A belváros szomszédságában, frekventált helyen elhelyezkedő 4 lakásos ház földszintjén ajánlom figyelmükbe ezt a 63 m2 alapterü...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34277774)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosában kínálok megvételre egy jó elosztású, 51 m²-es lakást, amely ideális saját otthonnak vagy befektetésnek is...
54 500 000 HUF
1 068 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (73662373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a csendes és családias Kossuth Lajos utcában egy belső kétszintes, n...
76 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74843415)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. Ker Óhegy közkedvelt városrészében a Mádi utcában eladásra kínálunk egy 5. emeleti 53 nm-es, 2 szoba + hallos, napfényes erk...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi tégla lakás hirdetés (34435294)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó Gárdony központjában tetőtéri, erkélyes, újszerű, nappali+3 fél szobás, 2 fürdőszobás, 2 konyhás lakás 2 lakásos tégla ép...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83338347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örs Vezér Tere Mellett –-2 Szobás-50m2-Panel-Nagyon Világos-Jó Beosztású Eladásra kínálok egy 50 m²-es, 4. emeleti, nagyon vil...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nógrádi tégla lakás hirdetés (22343138)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, nyugodt lakókörnyezetet keres, ahol nem kell a felújítással bajlódnia? Ebben a nógrádi, belterületi házrészben...
45 200 000 HUF
821 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi tégla lakás hirdetés (38336443)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balatoni 2 szobás apartman lakás medencével, wellnessel és teremgarázzsal eladó! Balatonfüred egyik legkedveltebb részén, ker...
79 500 000 HUF
1 892 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőörsi tégla lakás hirdetés (19431217)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó nappali+ 2 szobás szuterén szinti lakás, felsőörsi társasházban, nagy közös kerthelyiséggel, kültéri medencével és SZAUNÁ...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39473414)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, Korányi f. Utcában eladásra kínálunk 2+2 szobás, erkélyes, 69 nm-es, 2. emeleti, felújítandó állapotú lakást 4 em...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (56238947)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc krt-on, 51 nm-es, 2 szobás lakás, szigetelt, négyszintes társasház földszintjén, jó állapotban, teljes búto...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (53474577)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli részén, a Debreceni út közelében eladásra kínálok egy új építésű társasházi lakást. Ez az ingatlan ...
62 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (85248154)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Ferenc körúton, panel építésű (hőszigetelt) társasház földszintjén, 2 szobás, 51 nm-es, szép állapotú, bútorozott,...
39 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (26343489)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Kosbor utcán, szépen felújított 61/74 nm-es, 2 szoba, nappali, egyedi gáz (ház központi fűtés egyedi mérővel) külön...
66 500 000 HUF
1 090 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (96363845)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Ságvári kertváros kedvelt részén 1 emeleti, tégla építésű, egyedi gázkonvektor és hűtő fűtő klíma fűtésű  38m2-es 1...
41 900 000 HUF
1 102 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (46559991)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza Állomás közelében, az Arany János utcán eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás kívülről szigetelt társasházban. Az in...
49 900 000 HUF
756 060 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64595999)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza belváros közelében, az Északi körúton eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás lakás! Irányár: 37, 9 millió FtÉrdeklődni: 06...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal