Eladó lakás 80 millióig (25029 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 029 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (64452842)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (61476341)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Olyan lakást keresel, amibe tényleg csak beköltözni kell? Akkor nézd meg ezt a XIV. kerületi, Róna utcai garzont Törökőr részé...
54 992 275 HUF
1 666 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (97433333)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás kerttel és tárolóval! Eladásra kínálok Kispest kedvelt részén a Jáhn Ferenc utcában egy igényesen felújított 2...
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (42344441)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
33 900 000 HUF
1 356 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (54577222)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181390 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Jó elrendezésű két ...
57 990 000 HUF
1 260 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni panel lakás hirdetés (99324296)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181172 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Felújított panellak...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (48913244)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180785 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopronban, a Színhá...
77 500 000 HUF
981 012 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki panel lakás hirdetés (34195474)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #181529 hivatkozási számú siófoki társasházi lakás. Napfényes, felújított lakás Siófo...
58 900 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47653547)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a VI. kerület szívében Szív utcábanBudapest VI. kerületének közkedvelt részén, a Szív utcában kínálunk ...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyergesújfalui panel lakás hirdetés (46454398)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyergesújfalun, a város központhoz közel egy 53 nm-es panellakás. Nyergesújfalu Budapesttől 50 km-re a Közép-Dunántúli ...
44 189 206 HUF
833 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32324391)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének közkedvelt részén, a Szív utcában kínálunk megvételre egy 59 nm-es, 1. emeleti, klasszikus nagypolgári...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (53619137)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját használatú udvarrésszel! Az ingatlan telj...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (65494435)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érden saját kerted lehet - nem csak egy lakásod! Eladó modern, kertkapcsolatos lakás Érd - Sasváros kedvelt részén! Az ingatla...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44952523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében,...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44482445)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (27849417)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és...
58 700 000 HUF
1 222 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (72134947)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal köl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (89454635)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 53 m²-es panellakás Kispesten, a Kisfaludy utcában! Kispest egyik legfrekventáltabb, ugyanakkor élhető és jól ellátott ...
58 000 000 HUF
1 094 339 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési tégla lakás hirdetés (24442449)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vecsés központi részén mégis csendes kertvárosias utcában eladó az alapoktól megújított 7 lakásos társasház lakásai. a ház beto...
75 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal