Eladó lakás 80 millióig (25029 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 029 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36948793)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IV. kerületében, Újpest központjától mindössze 5 perc sétára, az Erzsébet utcában kínálok megvételre egy 3. emeleti, 6...
74 600 000 HUF
1 243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47982358)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó, jól alakítható, könnyen 4 hálószobássá tehető lakás az Auróra utcában! Eladásra kínálunk a VIII. kerület folyamatosan fe...
75 000 000 HUF
882 352 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (85493188)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes p...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64332133)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Középső-Ferencváros Haller-parkhoz közeli, kedvelt, újépítésű részén eladó egy újszerű társasház 4. Emeltén 40 m2-es, 1 szobás,...
69 000 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (83933992)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XX. kerületében, Erzsébetfalva központjában eladó egy 61 nm-es, 1+2 félszobás, világos és azonnal költözhető erkélyes ...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22756353)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten, a Március 15. Utca domb felőli végén egy 2, 5 szobás, felújított, erkélyes lakás! A lakás korábbi években ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (78585231)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában keres lakást lakhatásra vagy befektetésnek? Kecskemét városközpontjában tégla építésű, teljeskörűen fe...
53 500 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49945757)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljesen felújított, napfényes otthon a Reptéri lakótelepen! Eladó Kecskemét egyik karakteres, parkosított részén, a Reptéri ...
42 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58446373)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló állapotú, erkélyes lakás garázzsal a Műkertváros szívében! Kecskemét kedvelt részén, a Műkertvárosban eladó egy 56 nm-...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (84553642)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Hunyadi városban 48 nm-es lakás, garázzsal eladó! - Tégla építésű, körfolyosós társasház 1. emeletén - erkélyes...
39 900 000 HUF
831 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (83375232)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelb...
40 900 000 HUF
771 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (45375452)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten egy teljes körűen felújított, 2 szobás lakás! Eladásra kínálunk egy 5. emeleti, 50 m²-es, kiváló állapotú lak...
51 000 000 HUF
1 020 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (15347983)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as felújítás! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében me...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49359223)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kecskemét belvárosában, 2. emeleti erkélyes, nappali + 3 szobás, 80 nm-es lakás, garázzsal együtt eladó! ! ! a lakás alap állap...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38342335)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igényes, nappali plusz 3 szobás, 90m2-es tégla lakás eladó a belvárostól 2 perc sétáraKét belső szintHatalmas nappali a társasá...
79 000 000 HUF
877 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (18473597)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi nagyméretű lakást keres? Ez lesz az! ! ! Kecskemét belvárosában, 2. emeleti erkélyes, nappali + 3 szobás, 80 nm-es la...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (44344262)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, azonnal költözhető lakás eladó Szegeden, a Csongrádi sugárúton! Szeged egyik közkedvelt városrészében, a Csongrád...
59 900 000 HUF
1 069 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisjászfalui tégla lakás hirdetés (34552373)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Természetközeli, erdőre néző lakás eladó PilisjászfalunPilisjászfalu egyik csendes, zöldövezeti utcájában kínálunk megvételre e...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (44155953)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Pécs történelmi belvárosának szívében a Ferencesek utcájában egy teljeskörűen felújított, egyedi stílusú 40m2-es társashá...
49 900 000 HUF
1 247 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (27549339)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Első otthon vagy befektetés felújított, erkélyes lakás Szombathely kedvelt részénSzombathely egyik kedvelt, frekventált, mégis...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?