Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (49885839)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 48 m²-es, világos, 2 szobás lakás panelprogramos társasházban, a 10. emeleten. ✔ Loggia ✔ nagyon kedvező rezsi ✔ pa...
57 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (39944627)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a Felsővárosban egy kiváló elhelyezkedésű, nagyon jó elosztású, központi fűtéses, felújított lakás, amely 73m2-es, klímáv...
53 000 000 HUF
726 027 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (35339742)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
🏡 Gyula – Belső-Törökzug | 56 m² | erkély | klíma | cirkó Eladó Gyulán, a Belső-Törökzugban egy 56 m²-es, jó állapotú, tégla ...
31 500 000 HUF
562 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (81727535)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körúton található, külsőleg szigetelt téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk megvéte...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39943943)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, Malomkertben, az Ady Endre utcában eladó egy 46 nm-es 2 szobás 3. emeleti, jó állapotú lakás. Az in...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (33627457)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Malomkert városrészében, az Ady Endre utcán eladó egy 46 m²-es, 1 + 1 szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan járóla...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (44749557)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Szarvas utcán 53 nm-es, 1 + 2 szobás, felújított fürdővel, járólap és parkett burkolattal, Energocoop távhő fűtésse...
46 500 000 HUF
877 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39469445)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Malomkert Ady e. Utcán 46 nm-es, 1 + 1 szobás, járólap és laminált parkett burkolattal, gázkonvektor és elektromos ...
42 500 000 HUF
923 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34396839)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, az Arany János utcában, az állomás közelében eladó egy 66 nm-es, földszinti lakás szigetelt társash...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (73558732)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Állomás vonzásában, földszinten, szigetelt téglaépítésű 66 nm-es, 2  + 1 szobás, külön fürdő és wc, járólap és lami...
46 900 000 HUF
710 606 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (48446743)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza kedvelt részén, a Zrínyi Gimnázium közelében eladó egy 56 m²-es, 2. emeleti, téglaépítésű lakás. Az ingatlan két kü...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (38426345)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém történelmi belvárosában, 8 lakásos polgári épület tetőterében (2. emelet), tágas, világos 68 m2-es tégla lakás eladó. ...
79 000 000 HUF
1 161 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi tégla lakás hirdetés (63344476)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprém történelmi belvárosában felújított, 8 lakásos polgári épületben, földszinti, külön udvari bejárattal, 65 m2-es lakás e...
74 000 000 HUF
1 138 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84434949)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó, kulcsrakész, frissen felújított garzonlakás Budapest szívében, a Jókai utcában! Fektessen be a jövőbe, egy igazán külö...
80 000 000 HUF
1 904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43883794)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fektessen be a jövőbe egy igazán különleges ingatlanba, amely nemcsak modern otthonként, hanem értékálló befektetésként is megá...
79 000 000 HUF
1 580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93477579)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 m²-es lakás Budapest szívében, a XIII. kerületben, a Radnóti Miklós utcában! Kivételes lehetőséget kínálunk azoknak,...
69 500 000 HUF
1 418 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (42995429)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten, a Hunyadivárosban kínálok megvételre egy 62 négyzetméteres, kiváló állapotú tégla lakást. Az ingatlan elrendezése...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (17269543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ne keressen tovább! Első tulajdonostól eladó ez az 54 m²-es, gyönyörűen kivitelezett, földszinti lakás a keresett Mediterrán La...
80 000 000 HUF
1 481 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (51239278)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben a Belvárosban egy igényesen és teljesen felújított, világos, klimatizált 64 nm-es nagyságú kétszobás lakás, a...
64 900 000 HUF
1 014 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal