Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (43733293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerületben: családi házas részen eladó egy 49 m2, 2 szobás, közvetlen kertkapcsolatos, jó állapotú téglalakás, 4 m2 erkélly...
57 750 000 HUF
1 178 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95393776)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás minigarzon a VII. kerületi Szövetség utcában – kiváló befektetés! Budapest VI. kerületének egyik kedvelt, közp...
44 900 000 HUF
2 040 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25427343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladóvá vált Újpest kertvárosi részén egy 65nm-es, fényes, 1+2 félszobás újépítésű lakás.  A lakásban padlófűtés és klíma is t...
74 990 000 HUF
1 153 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (53554741)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, nappali + 2 szobás lakás eladó terasszal, gépkocsi beállóval a Parkerdő Lakóparkban KIZÁRÓLAG irodánk KÍNÁLATÁBAN! ! ...
64 990 000 HUF
1 083 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (47425373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
166 m2-es beépítetlen, nyers tetőtéri lehetőség Dunaújváros szívében. Alakítsa saját igényére! Dunaújváros frekventált övezet...
9 000 000 HUF
48 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33427242)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes elegancia és végtelen lehetőség a Városliget szomszédságában! Megvételre kínálunk egy klasszikus, nagypolgári lakás...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26239441)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és családalapítók figyelem! 908. 000 Ft/m² áron a baross utcában! (For english please scroll down) Budapest egyik le...
69 900 000 HUF
907 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (38334323)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, a Benczúr tér közvetlen közelében, belső udvarra néző, tégla építésű 62nm alapterületű Nappali + 2 sz...
44 900 000 HUF
724 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (25634323)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás - erkélyes - társasházi lakás az Eperjes utcában! Eladásra kínálunk egy liftes társasház 5. emeletén található...
42 500 000 HUF
772 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza, Korányi kertvárosban 57 m2-es 3 szobás műanyag nyílászárós erkélyes lakás, kedvező áron eladó. A társasház sziget...
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (77694397)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (77489373)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belváros közeli 1. emeleti, 2 szobás erkélyes lakás eladó! Amit az ingatlanról tudni érdemes:- 55 nm- tégla építés...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27992444)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyházán a Korányi utca kedvelt részén 4 szobás lakás eladó! Főbb jellemzők:- Szigetelt panel, 4 emeletes társasházban 2. ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94739497)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (79994346)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség Győr-Marcalváros zöldövezeti részén, Nádorváros közvetlen határában! Eladó egy 55 négyzetméteres, napfényes e...
53 500 000 HUF
972 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (54566937)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal KIADHATÓ! FELÚJÍTOTT kislakás, a westend és a városliget között FÉLÚTON A kerület csendes részén,...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46332984)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2