Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (57139744)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal költö...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93753449)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, kiváló állapotú 62 m²-es lakás a XX. kerületben extra lehetőséggel - ugyanis a szemben lévő lakás is eladó egy tulajd...
79 900 000 HUF
1 288 709 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (24978375)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében, ...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (42527325)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, klímás, gardróbszobás lakás, külön mosókonyhával a Kőrakás park közkedvelt részén! Eladó Újpalotán, a Kőrakás park...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (78455293)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
József Attila lakótelepen! ! Rendezett emeletes társasházban, csendes, zöld környezetben eladó egy dél-nyugati tájolású, napfé...
70 900 000 HUF
1 390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45446677)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, csendes lakás! ! IV. kerületben parkra néző kilátás! Röviden:56 m²-es, jól elosztott, világos lakás a Pozsony...
73 500 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (86561453)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, friss prémium LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán eladó egy 4...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (44274388)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Tehermentes, azonnal költözhető földszinti lakás a tátra TÉREN! Pesterzsébet kedvelt részén, zöld parkosított területre néző ab...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (58382343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában keres lakást lakhatásra vagy befektetésnek? Kecskemét városközpontjában tégla építésű, teljeskörűen fe...
53 500 000 HUF
1 188 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49675979)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi nagyméretű lakást keres? Ez lesz az! ! ! Kecskemét belvárosában, 2. emeleti erkélyes, nappali + 3 szobás, 80 nm-es ...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73944257)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Kecskeméten a Rákóczivárosban egy 2 különbejárattal rendelkező felújított lakás, saját lekerített udvarrésszel, autóbeáll...
63 000 000 HUF
887 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (49132294)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Kecskemét Gőzhajó utcában, szigetelt társasház 1. emeletén, egy 28 m2, felújított garzon lakás. Az ingatlan, mely 2024-...
33 500 000 HUF
1 196 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (27429277)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó földszinti, 3 szobás, 62m2-es lakás Pécs-Kertvárosban, az Aidinger János utcában! Pécs kedvelt városrészében, Kertvárosba...
54 900 000 HUF
885 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (64994996)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Retróból modern? Ha szeretnél egy versenyképes áron lévő lakást, központi helyen, próbáld ki magad! Te mit szeretnél itt megva...
39 250 000 HUF
785 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (36569351)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Földszinti, 47 m2-es a belvároshoz KÖZEL! ALAKÍTSD át modern, nappali plusz hálószobás OTTHONNÁ. SAJÁT garázs is tartozik HOZ...
39 900 000 HUF
848 936 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (24482698)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belvárosi nagyméretű lakást keres? Ez lesz az! ! ! Kecskemét belvárosában, 2. emeleti erkélyes, nappali + 3 szobás, 80 nm-e...
69 900 000 HUF
873 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (41124938)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zuglói másfél szobás lakás a Pétervárad utcában zöldre néző ablakokkalEladó egy 47 nm-es, első emeleti, erkélyes lakás a XIV. k...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (33469579)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (94267273)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a VII. kerületi Dembinszky utcában egy földszinti, nagy belmagasságú, felújítást igénylő ingatlan, amely különleges jogi ...
59 900 000 HUF
1 426 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (89638433)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a város szívében, az Oktogon és a Király utca között a Körúton egy nappali + 1 hálós, 48 nm-es lakás egy szép állapotú, l...
79 000 000 HUF
1 645 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal