Eladó lakás 80 millióig (25020 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 020 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45742951)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten. A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85174442)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi erkélyes, 2 szobás, 53 nm-es, felújított, klímás lakás eladó! Szigetelt, akadálymentesített, panelprogramban is...
42 990 000 HUF
811 132 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44834771)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XVIII. kerületben, Bókay-kert közelében kínálunk megvételre egy 46nm-es, 2 szobás, 4. emeleti felújítandó lakást. A c...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (15798554)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ideális Otthon a Mézeskalács téren Panoráma és Nyugalom a 7. emeleten! Költözzön Zugló és a XV. kerület határának egyik legke...
56 000 000 HUF
1 244 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (63747243)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecenben, 1. emeleti, világos lakás eladó kiváló befektetési lehetőség! Debrecen közkedvelt részén, a Műszaki egyetem közelé...
42 900 000 HUF
1 261 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (73754499)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32424725)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76284185)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolc belvárosában, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 50 nmes, 3. emeleti, szép állapotú lakás. Az ingatlan azonnal költözhe...
39 000 000 HUF
780 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34381345)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó befektetési célú prémium lakás + mini garzon a Nyugati térnél Airbnb múlttal, alacsony fenntartássalBudapest belvárosában...
74 900 000 HUF
2 582 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (42435546)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertvárosi, erkélyes, 3 szobás lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 63 m²-es, kiváló elosztású kertvárosi lakást, amely ideális...
49 900 000 HUF
792 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77355684)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 56 nm-es, 2 szobás, első emeleti, felújítandó lakás a VII. kerületben, az István utcában, a Dózsa György út közelében...
79 900 000 HUF
1 426 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (96443379)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A 8. kerületi Baross utcában, közvetlenül a Kálvária téri park mellett eladó egy 73 négyzetméteres, első emeleti tégla lakás. ...
78 500 000 HUF
1 075 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (12999697)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét - Széchenyivárosban, eladó egy 53 négyzetméteres, 2 szobás, erkélyes v. emeleti lakás. Közvetlen iskola, óvoda melle...
45 700 000 HUF
862 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi egyéb lakás hirdetés (79145697)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha a legjobb árat keresi, akkor válassza ezt az ingatlant! Eladó Szekszárd déli részén, néhány éve épült társasházban, bruttó ...
59 900 000 HUF
617 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári panel lakás hirdetés (66559475)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Dunaföldváron eladó egy 4 emeletes társasházban található, i. emeleti, 3 szobás panel lakás. Jellemzők: - 65 m2 lakótér - 3 s...
29 300 000 HUF
450 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (34539464)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 700 000 HUF
862 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adonyi tégla lakás hirdetés (47149342)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 1. emeleti lakás keresi új tulajdonosát Adony központi részén. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, aki...
68 000 000 HUF
715 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei tégla lakás hirdetés (78499723)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas, napfényes tégla lakás Lajosmizse szívében! Lajosmizse központjában, eladásra kínálunk egy 3. emeleti, 75 m2-es bar...
49 900 000 HUF
665 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (87895413)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2