Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23666993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó. A lakás Békásmegyer Duna felőli...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33647433)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93344455)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított 2 szobás panel lakás! III. Békásmegyer hegy felőli részének egyik legjobb részén, a Csobánka tér közelében, normáli...
61 900 000 HUF
1 213 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73455636)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44487332)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 57 négyzetméteres jó állapotú x. emeleti, kis erkélyes panellakás Békásmegyeren. Kiváló elosztású egy plusz két félszobá...
64 900 000 HUF
1 138 596 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56626399)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságáb...
54 990 000 HUF
1 057 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (38433952)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (49762549)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Minőségi otthon eladó a Városligetnél, panorámás kilátással! A lakás 46m2-es, amerikai konyhás nappalival, és egy csendes zöld...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (33442566)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületének kedvelt részén, a Kiskorona utcában kínáljuk megvételre ezt a kiváló elrendezésű, két különnyíló szob...
65 000 000 HUF
1 354 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13189739)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIII. kerület közkedvelt részén, a Béke tér közvetlen közelében, a népszerű Békeliget Lakópark egyik igényes, 2011-ben ...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (21454372)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Kerámia Lakópark korábbi ütemeinek sikeres lezárását követően 2026-ra elkészült a IV. Ütem, melynek keretében a Kerámia utca ...
66 870 000 HUF
1 133 389 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (74488395)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Napfényes, tágas lakás eladó Zalaegerszeg belvárosában! Zalaegerszeg belvárosában kínálok megvételre egy 91 m²-es, 3. emeleti...
68 000 000 HUF
747 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (87584911)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
71 270 000 HUF
1 113 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (95245993)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 940 000 HUF
1 128 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (46594343)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, de azonnal költözhető, hangulatos 2 szobás lakás eladó Miskolcon, Selyemréten, csendes mellékutcában, közvetlenül ...
24 500 000 HUF
480 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (64394469)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 53 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy 4 emeletes panel építésű társasház 4...
25 900 000 HUF
488 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83616726)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, felújított nagypolgári lakás Miskolc belvárosának szívében. Családoknak és befektetőknek egyaránt tökéletes választás...
62 000 000 HUF
659 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (17734782)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy+két félszobás erkélyes klímás lakás a középszeren! Eladó a Középszer utcában egy 54 nm-es, egy + két félszobás, erkél...
29 990 000 HUF
555 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (83826584)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Miskolc szívében, a Széchenyi utcán kínálunk megvételre egy 115 nm-es, 3+1 félszobás, polgári jellegű lakást, amely a társasház...
64 990 000 HUF
565 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal