Eladó lakás 80 millióig (25033 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás 80 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 25 033 db
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári tégla lakás hirdetés (62116936)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium életerzés a Gyöngyös lakóparkban – azonnal költözhető! Eladásra kínálunk egy ékszerdobozt Mosonmagyaróvár egyik legked...
59 900 000 HUF
1 274 468 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri panel lakás hirdetés (83442479)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Adyváros szíveben a Földes Gábor utában egy 53 négyzetméteres jó állapotú panel lakás. A lakás egy 10 emeletes li...
50 500 000 HUF
952 830 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (19422334)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Praktikus lakás, ideális helyen, mindenhez közel-csak Önre vár! Győr Nádorvárosban megvételre kínálok egy 43 nm-es, franciaer...
39 900 000 HUF
927 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (48383151)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Moson-Sopron vármegye, Győr, Nádorváros, eladó magasföldszinti, erkélyes téglalakás Győr, Nádorváros és a Belváros határá...
56 900 000 HUF
903 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (47589437)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Kertvárosának kedvelt, nyugodt részén kínálunk eladásra egy 47 nm-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely minden...
41 500 000 HUF
882 978 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (79467333)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított, modern lakás Vác szívében – Akár azonnali költözéssel! Vác kedvelt részén, belvároshoz közel eladó e...
43 900 000 HUF
895 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (64633733)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunakeszi központi részén egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás, amely kiváló elosztásával és rendkívül alacsony fenntar...
62 900 000 HUF
1 143 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi tégla lakás hirdetés (92242872)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jászberényben 3 szobás első emeleti teljeskörűen felújított lakás, garázzsal és 15nm-es tárolóval eladó! Az ingatlan egy sarki...
55 990 000 HUF
756 621 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (12354674)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szolnok belvárosában 98 nm-es társasházi lakás eladó! Ahogy belépsz elvarázsol! Modern, egyedi, világos szép! Amit az ingatl...
72 000 000 HUF
734 693 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (24794254)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Baján, a belvárosban, a Sugovica közelében, a Grauaug utcában, 5 szobás, 120 m2-es, 3 szintes, 3 fürdőszobás, 2 erkélyes, klímá...
75 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (78663123)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya megye, Pécs, Belváros:Megvételre kínálunk egy magasföldszinti tégla lakást, az Árkádtól pár lépésre. Az ingatlan egy fe...
56 900 000 HUF
998 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (98338424)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Világos, jó elosztású 2 szobás + gardróbos tégla lakás eladó Miskolcon! Az ingatlan egy 57 m²-es, kiváló el...
27 900 000 HUF
489 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (25797443)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pécsett, az Egyetemváros és a Belváros között, a Barbakán közvetlen közelében, a Kacsóh Pongrác utcában eladó egy 2. emeleti, 6...
78 500 000 HUF
1 226 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi panel lakás hirdetés (57424826)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2