Eladó lakás Budapest budai oldal (5691 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 691 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23927594)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tégla lakás a 11. kerület szívében--- Scroll down for English version ---a XI. kerület legnépszerűbb részén, a Móricz Zsi...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35796726)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínáljuk ezt a 60nm-es, erkélyes, panorámás lakást 12. kerület egyik legjobb utcájában, Margaréta utcában! 4. emelet...
119 000 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (51276771)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda, Beszterce utca – 60 nm, 3 szoba, teljes körűen felújított lakás, ahová valóban jó megérkezni Van, amikor egy lakás egys...
109 900 000 HUF
1 831 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45471364)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 30 m²‑es, 1 szobás lakás a Karolina úton Szentimreváros kedvelt részén! A Karolina úton kínálom eladásra ezt a 30 m²‑es...
50 950 000 HUF
1 698 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45494658)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas nappali, két hálószoba, reggeliző terasz kilátással Budapest egyik legvonzóbb és legkeresettebb övezetében, ahol a modern...
160 990 000 HUF
1 712 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (41769279)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ingatlanunkba belépve egy tágas előszobába érkezünk, mely mellett balra található a toalettünk, tőle balra haladva érjük el a f...
129 900 000 HUF
1 584 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (33259464)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 223 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Virányos egyik csendes utcájában, kertkapcsolatos nagypolgári lakás eladó A XII. kerület egyik legkedveltebb, zöldövezeti rész...
397 000 000 HUF
1 780 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37532933)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a II. kerületben, a Bécsi úton, Újlak közkedvelt részén egy 33 nm-es, első emeleti, nyugati fekvésű lakás egy mindössze 6...
64 900 000 HUF
1 966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47923697)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern új építésű otthonok újbudán, KELENFÖLDÖN! Ez az Etele Pláza közelében épülő, új építésű, 144 lakásos modern lakópark i...
70 800 000 HUF
1 646 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (62119474)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
62 180 250 HUF
1 884 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (57883331)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lakás a XII. kerületben, a városmajor szomszédságában a hajnóczy józsef UTCÁBAN. Hogy mitől különleges? At...
119 000 000 HUF
1 608 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (78759749)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
119 000 000 HUF
1 608 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39642473)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az ingatlan egy 6 emeletes, karbantartott épület 2. emeletén található. a társasház erkélyei 2 éve teljes körű felújításon este...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (84478849)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (39882533)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 sz...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (91634381)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Teljeskörűen felújított, 63 m²-es lakás Budapest XI. kerületében Budapest XI. kerületének csendes, mégis központi részén kínál...
99 900 000 HUF
1 585 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (78491337)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ez az ingatlan tökéletes lehetőség azok számára, akik a modern kényelmet és design-t keresik, miközben nem akarnak lemondani a ...
269 000 000 HUF
2 690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34524573)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elegáns panorámás sorházi otthon Törökvész egyik legjobb részénA II. kerület zöldövezeti, rendkívül keresett részén, Törökvésze...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (41662394)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Privát liftes, belső kétszintes luxuslakás Madárhegyen – teraszokkal XI. kerület egyik legkedveltebb, kertvárosias részén, Mad...
239 000 000 HUF
1 927 419 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43983792)