Eladó lakás Budapest budai oldal (5710 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 710 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73333725)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunaparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól! Budapest XI. kerületében, közvetlenül a duna pa...
116 100 000 HUF
2 110 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37658345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
119 700 000 HUF
2 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78724973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
118 400 000 HUF
2 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (48353948)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hatalmas terasz! Dunaparti Új építésű lakások megbízható, referenciákkal rendelkező beruházótól! Budapest XI. kerületében, közv...
205 100 000 HUF
2 071 717 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29834456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
129 600 000 HUF
2 314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (43838551)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Hangulatos lakás Újlakon Újlakon, a Kolosy tér közelében kínálunk eladásra egy 39 négyzetméteres, kétszobás lakást csendes, zö...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23298747)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (44477397)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes új építésű penthouse eladó Budapest i. kerületében – Naphegy Eladó egy különleges, új építésű luxus penthouse Budape...
1 000 000 000 HUF
4 081 632 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23253837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Scroll down for the English version. Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. A II. kerület egyik kedvelt részén el...
740 000 EUR
3 393 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (56397887)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budapest II. kerületének Vérhalom városrészében eladó egy 70 m2-es, kétszobás, két erkélyes, jó állapotú lakás! Az ingatlan egy...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97375523)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36453399)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó erkélyes lakás különálló lakóegység kialakításának lehetőségével a II. kerületben, Vérhalmon A II. kerület egyik legkedv...
166 900 000 HUF
2 384 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42932738)