Eladó lakás Budapest budai oldal (5712 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 712 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33486147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kérem kattintson a főképen található \"videóbemutató gombra\", hogy elérje az ingatlanról készített videónkat, amelynek segítsé...
97 400 000 HUF
1 316 216 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (52993378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Letisztult minőség és nyugalom óbudán – teljesen felújított, azonnal költözhető lakás a pók utcai LAKÓTELEPEN! Akár a 3%-os h...
109 900 000 HUF
1 505 479 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (93694748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XXII. kerületében, Nagytétény kertvárosi részén egy jó állapotú, 2+1 szobás, világos, remek elrendezésű lakás. ...
67 900 000 HUF
1 191 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73833653)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, 3. emeleti lakást a 12. kerületben, a Királyhágó téren. a lakás az épület zárószintjén helyezk...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (99381677)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerületben közel az Újbuda Centerhez, Budai Bolero lakópark, magas minőségű, modern 10 emeleti erkélyes, lakást kí...
169 900 000 HUF
2 295 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33798754)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Ürömhegyen, új építésű Villaparkban várja Önt az élet stílus és minőség találkozása! Az 5 szobás, duplakomfortos luxus lakások ...
295 000 000 HUF
1 467 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44694375)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
153 500 000 HUF
2 646 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (45545359)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Gellérthegy Hegyalja út felőli aljában egy csendes mellékutcában eladó ez az első emeleti, nagy teraszos, két szobás lakás. a...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (75979579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. a lak...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (96152424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budai zöldövezeti, világos lakás erkéllyel a Kis-Sváb-hegy mellett Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint...
94 000 000 HUF
1 918 367 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44693457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, vízparti lakások eladók Budapest XI. kerületében, közvetlenül a Duna partján! Élvezze a Duna közelségének különle...
118 300 000 HUF
1 666 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99378776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3. kerület, Római-parton egy felújított, 65 nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, plusz 21 nm-es terasszal rendelkező lakás. Az in...
127 900 000 HUF
1 487 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28259384)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, tágas terek, átgondolt elrendezés, kiváló budai lokáció – mindez egy frissen felújított, belsőépítész által megterveze...
249 980 000 HUF
1 811 449 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (43154167)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, kiváló helyen buda SZÍVÉBEN! Budapest egyik legkeresettebb városrészében, a II. kerületben kínálunk eladásra...
145 000 000 HUF
1 726 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45446239)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 45 m²-es panel lakás Budapest XI. kerületében, a Sáfrány utcában. A 10 emeletes, panelprogramon átesett társasház 2. eme...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (17534439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Budapest 11. kerületében Sáfrány utcában egy 10 emeletes társasházban 2. emeleti 45 m2-es panel lakást. A la...
69 900 000 HUF
1 553 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35737363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, 3. emeleti lakást a 12. kerületben, a Királyhágó téren. A lakás az épület zárószintjén helye...
114 900 000 HUF
1 532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (72674598)
4 hónapja a megveszLAK-on