Eladó lakás Budapest budai oldal (5682 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 682 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72873763)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Várnegyedben, a Hunyadi János úton egy 67 m2-es, 2 szobás, felújított, földszinti lakás! Az ingatlan jellemzői:- modern...
114 900 000 HUF
1 714 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (87831843)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse lakás! ! ! 80 Nm lakrész + 10 nm erkély + 60 nm örök panorámás tető téri terasz ...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53479794)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 126 négyzetméteres, újszerű, földszinti lakás. a III. kerület egyik legnépszerűbb részén található az ingatlan, bevás...
205 000 000 HUF
1 614 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73651434)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97723944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, nagy teraszos lakás, teremgarázzsal és tárolóval, 10 perce a belvárostól, mégis zöld övezetben, szemlőhegy leg...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35443674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szép juhászné - újépítésű 4 lakásos társasházban, kertkapcsolatos, aa energetikai minősítésű lakás eladó a hárshegyi erdő MELLE...
281 000 000 HUF
2 443 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23187449)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üdvözlöm új otthonában, ÜZLETHELYISÉGÉBEN! Budapest III. kerületének Óbuda városrészén, a Duna és a Hajógyári sziget szomszédsá...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39719422)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Alagútnál 3 szobás földszinti lakás eladó! Az ingatlan ablakai az utcára néznek, szép nagyok, így világos. Bejárata előtt kis...
99 000 000 HUF
1 112 359 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (51334544)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Panorámás családi fészek a Mátyáshegyen, 155 nm tér és nyugalom. Eladó egy földszinti, kertvárosi luxust kínáló lakás a III. k...
326 000 000 HUF
2 103 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33756774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A tökéletesen megtervezett, napfényes, erkélyes stúdiólakás a III. kerületi Waterfront City-ben található — ahol a modern ottho...
74 000 000 HUF
2 642 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (79153486)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Kis-Svábhegy lábánál, rendezett, folyamatosan karbantartott társasházban eladó egy 97 m²-es, kiváló beosztású, földszinti lak...
194 900 000 HUF
1 910 784 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (34724479)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás Luxuslakás a Hegyvidék Kapujában XII. kerület, mom Park mögött autóbeállóval az árban! Engedje, hogy elvarázsolja e...
350 000 000 HUF
3 365 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (74454689)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől ...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (16579175)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Aki még 2024-ben megveszi ajándékba kap egy fedett garázs beálló HELYET! ELADÓ a bécsi úton, a III. kerületbe penthouse LAKÁS...
145 000 000 HUF
1 342 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (55637357)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság a római-parton, saját kerttel és MEDENCEHASZNÁLATTAL! Budapest III. kerületében, a Duna-part szomszédságában, ...
245 000 000 HUF
1 775 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (52339889)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, frissen felújított penthouse nettó 73 m²-es otthon a 3. kerületben modern enteriőrrel és kiváló elhelyezkedéssel El...
179 000 000 HUF
2 209 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27855275)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy igényesen felújított, 98 m²-es földszinti lakás a 3. kerület Folyondár utca rendezett szakaszán, csendes, belső kertr...
169 000 000 HUF
1 724 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (89467493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állap...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94493684)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant a III. kerül...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37374655)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a III....
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal