Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79941291)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (27751842)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76919998)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kiemelt ajánlat a duna house KÍNÁLATÁBAN! ! ! *** ELADÓ a XII. kerületben egy azonnal költözhető, 3 szobássá alakítható, pá...
109 990 000 HUF
1 833 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33519878)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész szívében74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II....
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (95167549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon fiatalos lendülettel ahol a lakberendező is tapsolna 2004-ben épült, rendezett lakóparkban kínáljuk eladásra ezt ...
123 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (37595269)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fantasztikus elrendezés, részleteiben remekül kigondolt, felújított, panorámával rendelkező, erkélyes lakás! 3%-Os hitelre is ...
77 200 000 HUF
1 544 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99755618)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Margit körút egyirányú részén eladó lakás! A lakásról: - 100 m2 - 3. emeleti elhelyezkedés - nappali + 2 szoba - nagy étkező...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (63849534)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó belső 2 szintes új építésű lakás a XI. kerületben, Madárhegy csendes mellékutcájában, terasszal, KERTKAPCSOLATTAL. Kizáró...
244 200 000 HUF
2 142 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44434545)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern, kiváló elrendezésű lakás, nappali + 3 SZOBA! Budapest II. kerületében, Rózsadombon ajánlok a figyelmébe egy 74 négyze...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36583475)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, prémium kétszintes otthon törökvészen kifinomult élettér két terasszal és elvehetetlen budai-hegyvidéki KILÁTÁSS...
391 000 000 HUF
2 428 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75473357)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó ingatlan Budán, a II. kerület egyik kiemelt, zöldövezeti részén, 82 m²-es, kiváló adottságokkal rendelkező, 2 szobás, ame...
257 000 000 HUF
3 134 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46949929)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Autentikus tégla lakás eladó a Móricz Zsigmond körtéren Befektetésre is Kiváló! XI. kerület, Móricz Zsigmond körtér 53 nm, 2 ...
89 500 000 HUF
1 688 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57752295)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hangulatos, panorámás otthon törökvész SZÍVÉBEN 74 m²-ES, igényesen felújított lakás terasszal és budai KILÁTÁSSAL Budán, a II...
187 000 000 HUF
2 527 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (55343433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Városmajor park szomszédságában, erkélyes gyöngyszem a II. kerületben! Eladó egy 45 nm-es, stílusosan felújított, 1 szobás la...
83 900 000 HUF
1 864 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36533513)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy igazán jó adottságokkal rendelkező, világos és remekül alakítható, 57 nm-es lakást, amely tökéletes válas...
91 900 000 HUF
1 612 280 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (67861314)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó panorámás luxuslakás a Rózsadomb szívében – egyedülálló lehetőség Szemlőhegyen! A Rózsadomb legelegánsabb, rezidenciákk...
379 000 000 HUF
2 445 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (46444984)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Stílusos, erkélyes polgári otthon a Margit körúton – kivételes elrendezéssel! A Margit körút egyirányú, csendesebb szakaszán, ...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (47424852)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes 60 nm-es, 2 szobás, francia erkélyes lakást Budapest egyik kiemelkedő részén, a 11. kerületben,...
117 000 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77399362)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Margit körúton, egyirányú forgalmú részén, 1910-ben épült szecessziós bérház 3. emeletén, erkélyes, 3 külön nyíló szobás, nagy ...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95494375)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újépítésű 1-2-3 Szobás, Teraszos Álomotthonok Újbudán! Közel a belvároshoz, könnyű megközelíthetőséggel, kiváló infrastruktúr...
71 500 000 HUF
2 306 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal