Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33153543)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Projekt bemutatása A XI. kerületi Bartók Béla úthoz közel épülő lakópark egy csendes, nyugodt környezetet kínál a város forgat...
154 803 600 HUF
1 502 947 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (13438612)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 622 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 10
Buda Szívében, Kivételes Ingatlan! Eladó egy egyedülálló, 622 nm-es ingatlan Buda szívében, a II. kerületben, a Millenáris pa...
950 625 132 HUF
1 528 336 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (43983998)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kerül egy 30, 1 m² alapterületű, modern lakás a Hegyalja úton egy 2020-ban épült társasházban, amely egyedi kialakítás...
63 900 000 HUF
1 521 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (24764744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy olyan lakásra bukkansz, ami nemcsak a kényelmet, hanem a modern életstílust is megtestesíti. Ez az ingatla...
129 900 000 HUF
1 855 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (31363427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Németvölgy csendes, zöld környezetében, közel a nyüzsgő élethez, nagypolgári felújítandó villalakás, ELADÓ! A kétlakásos társa...
298 000 000 HUF
1 628 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94527627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csendes mellékutcában nagypolgári hangulatú, felújított földszinti lakást kínálunk eladásra. A lakásba lépve impozáns előszob...
199 000 000 HUF
1 507 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33842297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Fedezze fel Buda egyik legkülönlegesebb ékkövét! Egy örökpanorámás luxuslakás várja Szemlőhegy legszebb részén, a rezidenciákka...
379 000 000 HUF
2 082 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59459811)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás, önálló kertkapcsolatos, 5 szobás duplex lakás Testvérhegyen – dupla garázzsal! Megvételre kínálunk Testvérhegy egy...
344 900 000 HUF
2 052 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73375394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 248 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Pálvölgy egyik legszebb részén egy 210 m2-es, nagyon világos lakást gyönyörű kerttel! A ház 1992-ben épül...
328 000 000 HUF
1 322 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72339336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek Budapest 11. kerületének szívében. Az ingatlan főbb jellemzői: - 32nm - 1 szoba - G...
34 000 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52728975)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljeskörűen felújított ingatlan központi LOKÁCIÓVAL XII. kerület, frekventált részén eladó egy 27 m2-es, 1 szobás garzon lak...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27257456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse álomlakás eladó- Forest Hill lakópark- bútorozott, azonnal költözhető. A 72 négyzetméter alapterülettel rendelkező ...
224 000 000 HUF
1 408 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (55356622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
124 M²-es, belső kétszintes 2017-ben épült lakás eladó háromlakásos épületben, amerikai konyhás nappalival és 3 hálószobával, 2...
225 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (55698341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az ingatlan, amelyet most bemutatunk, egy 43 négyzetméteres, felújítandó lakás, amely ideális választás lehet akár saját otthon...
60 000 000 HUF
1 395 348 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (79977497)