Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (67484378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű lakások Újbuda szívében Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, fejlődő városrészében különleges új otthonok ép...
89 900 000 HUF
2 043 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84553593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
146 000 000 HUF
1 896 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45446889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
69 100 000 HUF
2 093 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74339885)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
90 600 000 HUF
1 848 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33843444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
114 800 000 HUF
1 510 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (39494713)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Hunters Ingatlaniroda örömmel mutatja be legújabb, kiemelt megbízását: a Törökvész Villát, mely a II. kerület egyik legkerese...
794 000 000 HUF
3 799 043 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (12445935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, 5...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (69499657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás 11. kerületKivételes lehetőség befektetőknek és fejlesztőknek! Eladásra kínálok Budán a 11. kerület egyik közkedvel...
74 000 000 HUF
420 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (68157243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Otp Ingtalanpont kínálatában elérhető! Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerül...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (47763714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem - eladó egy igazán különleges lakás a XII. kerületben, a Kis-Sváb-hegy lábánál, Hegyvidék...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (72334134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Zöldövezeti nyugalom, városi kényelem – különleges, 131 nm-es lakás a Kis-Sváb-hegy lábánál A XII. kerület egyik legkedveltebb...
299 000 000 HUF
2 282 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (94651535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló helyen, Pasarét szívében a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában eladó ez a napfényes, 2. emeleti, erkélyes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (24438343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű,...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (61647367)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes utcájában! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (44963475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Modern, felújított lakás eladó Alleetól pár megállóra! Teljes felújításon átesett, kiváló állapotban lévő lakás eladó a XI. ker...
89 500 000 HUF
2 796 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (74464733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35462484)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetőknek és otthonkeresőknek egyaránt ajánlott! Budán, a XI. kerületben, a Villányi út legkedveltebb részén eladó egy maga...
150 000 000 HUF
1 485 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (32359775)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Leányka utcában 1970-es évek elején épült panelprogramo 9-ik emeleti 59nm-es lakás. Az ingatlanban tágas világos nappa...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32949474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes lakás Budapest XXII. kerületében, nagytétény csendes UTCÁJÁBAN! Megvételre kínálok egy kiváló elhelyezkedésű, ...
70 900 000 HUF
1 266 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95332227)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti lakás Budapest 12. kerületében, a Galgóczy utcában! Budapest 12. kerületének csendes és zöldövezeti részén, a ...
93 000 000 HUF
1 754 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal