Eladó lakás Budapest budai oldal (5685 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 5 685 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (25737935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Új építésű, napfényes, panorámás lakások Ürömhegyen *** Megvételre kínálunk a III. kerület ZÖLDÖVEZETében, hegyoldalban, t...
220 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó prémium lakás lenyűgöző kilátással a Waterfront City-ben, bútorozott, azonnal költözhető! Eladásra kínálok egy szinte ú...
99 000 000 HUF
2 106 382 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45594237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közel Budapest nyüzsgő központjához, mégis távol a város zajától! A 3. kerületi Forest Hill lakóparkban eladó egy 77 nm-es, 2 ...
149 990 000 HUF
1 947 922 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (57617734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthon startra alkalmas ingatlan budán! III. kerület, Kolosy tér közvetlen közelében a Lajos utcában kínálok eladásra egy klímá...
98 000 000 HUF
1 180 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33236514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 2 szobás tégla lakás Újbudán, loggiával! Budapest XI. kerületének egyik legkedve...
86 700 000 HUF
1 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (53654547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csend, béke, luxus! 2026 Évi átadással kínálunk csendes lakóövezetben, parkosított telken energiatakarékos otthonokat smart hom...
185 100 000 HUF
3 247 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb lakás hirdetés (32527285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
2026. Év végéig kiadott bérleti szerződéssel új építésű, exkluzív napfényes 132nm-es lakás/iroda eladó 200 méterre a Kosztolány...
211 200 000 HUF
1 600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (94717153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként üz...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (75378398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Buda i. kerületének közkedvelt részén eladó egy 75 m2-es, teljes körűen felújított, befektetésként üzemelő 4 szobás, két fürdős...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97846368)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Pasaréten, a Torockó közben egy 84 nm-es, 2. emeleti, erkélyes, napsütötte lakást. A lakásba belépve és az e...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23932221)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Penthouse lakás II. kerület egyik kedvelt részén, újépítés, azonnal költözhető 78 nm lakás+137 nm TERASZ! ! ! Utolsó elérhető ...
740 000 EUR
3 393 674 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (12894342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
231 958 000 HUF
1 731 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (79945732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
135 138 000 HUF
1 468 891 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (42213494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
132 666 000 HUF
1 457 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (34388676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Rózsadombon 3 szobás lakás eladó! Világos, barátságos, 60 nm-es lakás eladó rendezett, kulturált lakóközösségű társasházban. A...
98 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (38513234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos lakás nagy terasszal – Eladó lakóparki lakás a Rózsadomb közelében Eladó egy 64 nm alapterületű, 2 szobás tégl...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53917356)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! ! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 75nm-es, teljes körűen felújított befektetésk...
139 700 000 HUF
1 862 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (53474447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő LEHETŐSÉG! Buda i. kerületének közkedvelt részén, kínálok megvételre 82nm-es, teljes körűen felújított befektetésként ü...
149 700 000 HUF
1 825 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (98777225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó igényesen felújított lakás a 12. kerület szívében – Városmajor utca 63 m²-es teljes körűen felújított, panorámás lakás a...
119 900 000 HUF
2 067 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (54668748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a kényelem találkozik a biztonsággal, eladó lakás a Sun Palaceban! Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb...
91 500 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal