Eladó lakás Budaörs környékén (24772 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 772 db
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (12455341)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Érd egyik remek részén, kínálunk megvételre egy prémium minőségű, kertkapcsolatos földszinti lakást, amely ideális választás cs...
109 900 000 HUF
1 547 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (43264179)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a stílusos, téglaépítésű lakást, amely kiemelkedő helyen, Budapest szívében az Izabella kert Lakóparkban találh...
86 900 000 HUF
2 020 930 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38755794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csillaghegy Duna felőli oldalán, a III. kerület kedvelt részén kínálunk megvételre egy különleges hangulatú, felújított otthont...
99 900 000 HUF
1 536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94893624)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló BEFEKTETÉS! X. kerület, Óhegy méltán népszerű részén, a Kada utcában, remek adottságokkal bíró, földszinti, 27 nm-es, ...
25 990 000 HUF
962 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (77494369)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, újszerű 71nm-es 3szobas, erkélyes, étkezős, gardróbos hangulatos barátságos 6. emeleti, panorámás panellakás ...
86 000 000 HUF
1 211 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95735544)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XIII. kerületben, a Gömb utcában 61 m²-es, délnyugati tájolású, 5. emeleti lakás ELADÓ! A nappali + 2 hálószobás, világos, jó...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (48747444)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított, bútorozott lakás Budapest II. kerületében, VIZIVÁROSBAN. Budapest II. kerületében, Viziváros városrészben, ...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35457938)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, egy azonnal költözhető, jó állapotú, 62 nm-es, 3 szobás, világos, két erkélyes téglalakás, garázzsal. A Csalá...
88 000 000 HUF
1 419 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34893324)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpesten, egy újszerű, 40 nm-es, 2 szobás, világos, téglalakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpesti lakás, frek...
65 500 000 HUF
1 637 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47953791)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kertkapcsolatos otthon a római-part közelében – saját parkolóval és tárolóval Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb ré...
57 900 000 HUF
1 447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (38734799)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó újszerű önálló kétszintes lakás Zugló diplomatanegyedében Eladó Zuglóban, a Városliget mellett egy újszerű nappali + 2 s...
162 000 000 HUF
2 103 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76483835)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 64 m2-es, 2 nagy szobás, alakítható polgári lakás az Eötvös utcában (vi. kerület), Terézváros egyik legkeresettebb részén...
89 900 000 HUF
1 404 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (39835767)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az irodai kínálatban! AZONNAL költözhető! Kellemes környezet, igényes OTTHON! XIV. kerület, Nagyzugló zöldövezeti részé...
62 500 000 HUF
1 329 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77765334)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Ligetvárosi részen, a Rottenbiller utcában eladó egy földszinti, 34 nm-es, jó állapot...
49 900 000 HUF
1 467 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (35985878)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2024-Ben épült garzon eladó Budapest XX. kerületében teljes bútorzattal, tehermentes! Eladásra kínáljuk Budapest XX. kerületé...
26 200 000 HUF
1 190 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14489327)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium életérzés a marina parton - exkluzív, csendes 4 szobás otthon a cserhalom UTCÁBAN. A Marina Part egyik legújabb, 2024...
235 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (52338319)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló, Törökvész-stadionok, felújított, bővíthető, tetőtér megvásárolható, befektetés, parkoló, kert! Ne keressen tovább! Megt...
94 900 000 HUF
1 116 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (81947756)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
IV. kerület józsef attila utcában, eladó egy nagyon csendes, remek elosztású, családbarát, nappali+3 hálós, nagy teraszos lakás...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32392872)
9 napja a megveszLAK-on