Eladó lakás Budaörs környékén (24756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 756 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (52278674)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Őrmezőn Kérő utcában 4. emeleti, felújítandó, loggiás lakás panelprogramos házban! Eladó Budapest 11. kerületében, Őrmező váro...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (54293943)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Pók utcai lakótelepen, zöld övezetben mégis közel a városhoz a remek tömegközlekedésnek köszönhetően, egy otthonos, igényesen...
107 500 000 HUF
1 472 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (13693294)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében, a Maglódi út közelében, mégis egy forgalomtól elzárt, csendes mellékutcában eladó egy kiváló állapotú,...
49 900 000 HUF
1 108 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (35974553)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A XI. kerület egyik legelegánsabb részén, Madárhegy mellett, Hosszúréten eladó egy bruttó 140 nm-es luxuslakás (114 nm lakótér ...
323 000 000 HUF
2 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45311933)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület, Aliz utcában, egy azonnal költözhető, 2001-ben épült társasházban egy 43 m2-es, amerikai konyhás nappaliva...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (13417334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A XI. kerület egyik legelegánsabb részén, Madárhegy mellett, Hosszúréten eladó egy bruttó 100 nm-es luxuslakás (76 nm lakótér +...
238 000 000 HUF
2 380 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74757458)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VIII. kerületének folyamatosan fejlődő részén eladó egy 25 nm-es, földszinti, udvari elhelyezkedésű öröklakás, amely k...
22 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (65685487)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két szobás lakás egy világörökségi részen eladó! Otthon Start Programra megfelelő ingatlan! Wekerletelep egyedi szférájában...
69 900 000 HUF
1 318 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (27626244)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Budapest x. kerületében felújított műszaki tartalommal Budapest x. kerületében, az Állomás utcában kínálu...
52 900 000 HUF
1 290 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93434774)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a 18. kerület Bókay-telepen, 4 emeletes tégla társasház első emeletén eladóvá vált egy 47 nm alapterületű 2 szobás +...
69 900 000 HUF
1 487 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (28574742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A dinamikusan fejlődő Corvin-negyedben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, teljes körűen és kompromisszumm...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (99362453)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jó elosztású 3 szobás lakás kiváló közlekedéssel ELADÓ! Budapest XIV. kerület frekventált részén, a Hungária körúton eladó ez...
88 000 000 HUF
1 239 436 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (94563949)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XVIII. Kerülétben, a Vikár Béla utcában kínálunk megvételre egy 46nm-es, 2 szobás, 4. emeleti felújítandó lakást. A c...
64 900 000 HUF
1 410 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47753923)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában, kiváló lokáció! Budapest egyik központi részén, a Népszínház u...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (96447499)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest VI. kerületében fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget: Eladó egy 1. emeleti, 115 nm-es, teljes körűen felújított nag...
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (36531747)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! *** Megvételre kínálunk egy 50m2-es, 1. emeleti, 2 szobás lakást Budapest III. kerületében, Békásmegyeren ...
55 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19354797)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
99 205 000 HUF
1 322 733 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (47331453)
1 napja a megveszLAK-on