Eladó lakás Budaörs környékén (24756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 756 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (73634477)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Minőségi felújított, kis lakás kiváló helyen! Eladó egy 35 nm-es, teljes körűen felújított, igényes lakás Budapest IV. kerületé...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55743365)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Corvin negyednél, i. emeleti, 81 nm- es, nappali plusz 3 szobás, világos lakás eladó***VIII. Práter utcában, rendezett, polg...
139 000 000 HUF
1 716 049 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (51233232)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, két szobás felújított, első emeleti lakás a Klauzál térnél, azonnal birtokba vehető! Rendezett házban eladó a VII. ker...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73343393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Budapest szívében Eladó egy igazán különleges, 6 szobás + galériás, teraszos lakás az Eötvös utcában Budapest egyik legkereset...
164 900 000 HUF
1 421 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (38547855)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hirdetés Király utca 38. , Budapest VI. kerületEladó egy 70 m²-es, teljesen felújított és felszerelt lakás Budapest belvárosába...
144 000 000 HUF
2 057 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95499714)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Befektetők figyelem! Kivételes lehetőség a VIII. kerületben azonnali, akár 7%-os hozammal! Eladó a Rigó utcában, Józsefváros kö...
102 500 000 HUF
1 025 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (47773994)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó frissen felújított, modern polgári otthon tökéletes komfort, stílus és technológia egyben! Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Egy 1896-b...
164 000 000 HUF
1 451 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34822533)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó exkluzív 3 szobás lakás a Marina Parton vízparti életérzés a városban! Ha szereted a modern városi hangulatot, de nem aka...
142 900 000 HUF
1 905 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73395133)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó VIII. Corvin sétányon egy 4. emeleti, jó állapotú, erkélyes, 3 szobás ingatlan a Cordia Fontana HázbanA belváros közepén,...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53733375)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó exkluzív 2 szobás lakás a Marina Parton vízparti életérzés a városban! Ha szereted a modern városi hangulatot, de nem aka...
99 400 000 HUF
1 840 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99473417)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagy tér, nagy lehetőségek a Keletinél! Ingatlan jellemzői: Alapterület: 95 nm Szint: földszinti Állapot: közepes, felújítandó ...
95 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41285332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
85 500 000 HUF
1 781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44163977)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó nagypolgári lakás modern köntösben Király utca, 72 m²-es prémium otthon vagy befektetés! a Király utca egyik legszebb, re...
152 900 000 HUF
2 123 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (15749737)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Álom otthon a város szívében, Közel a Bazilikához! Megvételre kínálunk egy gyönyörű, tágas és napfényes, 112nm, háromszobás lak...
142 000 000 HUF
1 267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37933797)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetőknek és otthonkeresőknek egyaránt ajánlott! Budán, a XI. kerületben, a Villányi út legkedveltebb részén eladó egy maga...
150 000 000 HUF
1 485 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (77574842)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (49548342)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XII. kerületben, Krisztinaváros szívében, a Vérmező és a Déli pályaudvar közelében! a társasház 3. em...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29759528)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lakás vagy időutazás? Itt mindkettőt megkapod duplán! Eladó egy 65 m²-es, két külön lakásra bontott ingatlan egy igazán különle...
126 750 000 HUF
1 950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37453936)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, bútorozott, 3 szobás szuper lakás! ! a VIII. kerületben, a Nap utcában, egy 2018-ban épült, modern, 6 emeletes társ...
120 000 000 HUF
1 818 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (46879464)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Gyönyörű történelmi házban, felújított nagy lakás ami kettő is lehet! a Népszínház utca egyik legszebb házában, eladó egy 87 nm...
109 000 000 HUF
1 252 873 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal