Eladó lakás Budaörs környékén (24756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 756 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77333583)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lokáció, értékállóság, otthon, BEFEKTETÉS Ferencváros szívében vadonatúj lakások eladók. Kiemelkedő minőség, kis lélekszámú h...
136 616 340 HUF
2 009 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (69244295)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Budapest, XII. kerület Németvölgy városrészben eladó egy 2 szobás, első emeleti, 48 m2-es, jó állapotú lakás, fedett gépkoc...
87 500 000 HUF
1 822 916 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (62677744)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
***Xi. kerület, móricz zsigmond körtérnél 107 nm-es, 4, 5 szobás, erkélyes lakás eladó! *** Az ingatlan egy 4 emeletes karbant...
164 800 000 HUF
1 540 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33219332)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Xi. kerület, allee közelében - napfényes, erkélyes lakás befektetésre IS! *** Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb ...
100 000 000 HUF
1 515 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (92392214)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ezúton kínálunk megvételre egy igazán különleges panellakást a 3. kerületben, az Aquincumi lakótelepen. A Pók utcai lakótelep...
107 500 000 HUF
1 472 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (46627337)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos lakás óbudán teljes felújítás, terasz, GARÁZS -----------------------------------------------------------------...
122 900 000 HUF
2 156 140 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (86533558)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
(For English scroll down) Designer mini lakás a Nagymező utcában – galériával, stílusosan felújítva! Eladó a VI. kerület egy...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (36746934)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges hangulatú, izgalmas elrendezésű otthon Budapest x. kerületének központjában! Eladó egy egyedi kialakítású, köríves...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37463258)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer Duna felőli oldalán, a Hatvany Lajos utcában kínálunk megvételre egy 66 m²-es, 4. emeleti, nyugati tájolású, világo...
69 900 000 HUF
1 059 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (59736513)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a Havanna utcában! Eladásra kínálok Havanna lakótelepen a Havanna utcában, egy 80-as években épült, tizenegyemele...
46 900 000 HUF
1 340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49323742)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben a Damjanich utca legszebb tégla-építésű házának 1. emeletén lévő 100 nm-es, 3+fél szoba+hallos összkomf...
125 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (43346242)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 2022-ben épült, újszerű állapotú, modern lakás Budapest 13. kerületének határán, frekventált, mégis csendes környezet...
65 000 000 HUF
1 625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (39778897)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
XI. kerületben, Gazdagréten eladó egy 67 m²-es, 1 + 3 fél szobás, panorámás панellakás a 6. emeleten, rendezett, liftes társash...
92 000 000 HUF
1 373 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (34569923)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás, közepes álapotú panorámás panellakás – csepel, ady endre úti LAKÓTELEP! 62 Nm, 3 szoba + loggia, 63. 5 MFt C...
63 500 000 HUF
1 024 193 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (76336563)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás – befektetőknek ideális lehetőség! Budapest VII. kerület • Murányi utca • 34 m² • világos • utcai nézet • ...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (73683393)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpalotán, a Szilas parkban, egy 55 nm-es, 2 szobás, felújított, azonnal költözhető, világos panellakás. A Családi Inga...
71 900 000 HUF
1 307 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99237334)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újlipótváros Duna-parti részén, a Vidor Emil által tervezett Palatinus-házak egyikében eladó egy 125 nm-es, két és fél szobás l...
295 000 000 HUF
2 360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33248336)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív, kertkapcsolatos, újszerű otthon lakóparki zöld KÖRNYEZETBEN Eladó egy 2021-ben épült, igényes kivitelezésű, nappali ...
134 900 000 HUF
1 707 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38346952)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó XII. kerület Sas-hegy oldalában minőségi anyagokkal műszakilag és esztétikailag is teljesen felújított, polgári stílusú, ...
169 000 000 HUF
1 673 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57225335)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó felújított, tágas lakás a II. kerület egyik legkedveltebb részén a Bem József térnél. Budapest II. kerületének egyik le...
194 900 000 HUF
1 534 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal