Eladó lakás Budaörs környékén (24874 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 874 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (77163979)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó külön nyíló 2 szobás az Etele úton, panelprogramos házban! Eladó egy 53 nm beépített erkéllyel, 2 külön nyíló szobás in...
74 900 000 HUF
1 413 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (24771994)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Két erkélyes, világos lakás eladó Újlipótváros szívében – pár lépésre a Westendtől! Eladó Budapest XIII. kerületének egyik le...
99 900 000 HUF
1 560 937 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (44537475)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó igényesen felújított földszinti lakás saját kertkapcsolattal Csepel kertvárosában! Csepel kertvárosának frekventált, mé...
94 000 000 HUF
1 068 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (69889697)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertvárosi társasházi lakás eladó! Csepel kertvárosában kínálom megvételre ezt a társasházi 115nm-es lakást, mely családi ház...
119 500 000 HUF
1 039 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (83964349)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Vasvári Pál utcában, az Ope...
84 000 000 HUF
1 312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26585844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan vételárát közvetítői díj nem terheli, közvetlenül a tulajdonossal veheti fel a kapcsolatot, elérhetősége: Somlai Ju...
105 700 000 HUF
1 447 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (58975938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó üzlet az v. kerületben Eladó egy 70 nm-es üzlethelyiség a Nyugati tér közelében. Utcai bejáratú alagsori helyiség, teljes...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi egyéb lakás hirdetés (48978479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Opera közelében eladó vendéglátó és iroda Eladó egy 124 nm-es, kiváló állapotú vendéglátásra alkalmas ingatlan Budapest frekve...
124 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67853238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest központi, kedvelt részén kínálunk megvételre egy 64 nm-es, 1+2 szobás, erké...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32243995)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás, erkélyes, földszinti lakás Csepel kedvelt részén, zöldövezetben. KEDVEZŐ AJÁNLAT! Csepelen, a Szent László lakóte...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (98176446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a belső Terézvárosban – Kiváló befektetési lehetőség! Eladó a VI. kerület szívében, a Nagymező utcában, az András...
159 000 000 HUF
1 786 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39754581)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyetemisták, befektetők figyelmébe! ELADÓ a IX. kerületben a Bokréta utcában ez az újszerű, 40 nm-es + francia erkélyes, utc...
73 800 000 HUF
1 845 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75259934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a 9. kerületben, az Ipar utcában, kiváló elhelyezkedéssel! Ferencváros közkedvelt részén, az Ipar utcában, Bauhau...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94934529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Palotanegyed szívében, műemléki környezetben - ritka lehetőség a Dégenfeld-Schomburg-palotában! Budapest egyik ...
118 900 000 HUF
1 467 901 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (84974722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
4 Szobás, napelemes, csodálatos ingatlan eladó! Pesterzsébet nagyon kedvelt kertvárosi részén kínálom megvételre ezt a remek ...
96 900 000 HUF
940 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93478935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
3 Szobás, erkélyes lakás a Nyuszi sétányon eladó! XXI. kerületben új tulajdonosát várja ez a csodálatos környezetben találhat...
59 900 000 HUF
981 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48445543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újlipótvárosban kiváló lehetőség XIII. kerületben, eladó egy felújított, legfelső emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakás a Palatinu...
135 000 000 HUF
2 547 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74493855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
138 900 000 HUF
1 673 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97427443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Elegáns, világos ingatlan Budapest pezsgő szívében. Ez a téglaépítésű, 106 nm-es ingatlan három, teljesen különálló lakásból ...
139 000 000 HUF
1 311 320 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (51533993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás Budapest szívében – Váci utca, v. kerület Budapest egyik legpatinásabb és legkeresettebb részén, az v. kerület szí...
99 000 000 HUF
1 546 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal