Eladó lakás Budaörs környékén (24756 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 756 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (18955337)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal kiadható! Felújított kislakás, ! ! A westend és a városliget között félútona kerület csendes részén, a Podmaniczky út ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54337333)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka lehetőség a Ráday utcában azonnali érték, biztos hozam, gyors költözés! Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcájában...
49 000 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35399434)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (14796782)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (45273381)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (76484964)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Halásztelken, a kertvárosi részen egy első emeleti, 50 m²-es, tégla építésű lakás föld alatti 18 m2-es garázzsal...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (73982944)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, jó elosztású, erkélyes lakás rendezett, liftes társasházban, a Kosztolányi Dezső tér szomszédságában. Az ingatlan eg...
119 000 000 HUF
1 630 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (16322444)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó újszerű állapotú, 62 nm-es, nappali + 2 szobás, duplakomfortos lakás kiváló elhelyezkedéssel, két erkéllyel az Elite Lakó...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (44489339)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás Szigethalmon. Ez a nettó 85 m²-es ingatlan tökéletes választás lehet m...
64 000 000 HUF
780 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (64423955)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A Pók utcai lakótelepen eladó egy 49 négyzetméteres lakás 5 négyzetméteres erkéllyel! A 3. emeleti, közepes állapotú lakás el...
73 900 000 HUF
1 508 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57211253)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk Sasadon, a Beregszász úton egy kellemes hangulatú, csendes utcában egy 52 nm...
85 000 000 HUF
1 634 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27457255)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 2+1 félszobás panorámás lakás a 9. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház ...
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45624867)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Szentimreváros, a Feneketlen-tó közvetlen közelében egy 81 nm-es, j...
99 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33772726)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Igazi kuriózum! a Széher út felső szakaszán, 9 lakásos társasházban, csendes, nyugodt környezetben, eladóvá vált egy különleges...
92 000 000 HUF
1 559 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77193335)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budagyöngye bevásárlóközponttól mindössze néhány percnyire, kiváló közlekedés mellett, eladóvá vált egy 2 szobás, felújítandó...
71 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (94483873)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpesten csendes, zöld részén a víztorony környékén eladó egy 2019-es építésű, liftes társasházban egy 3. emeleti, erkélyes, 1,...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37248796)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított, h...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93837647)
2 napja a megveszLAK-on