Eladó lakás Budaörs környékén (24762 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 762 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97424778)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pestszentlőrinc rózsadombján Szentimre Kertvárosban, eladó egy AZONNAL KÖLTÖZHETŐ, 65 m2-es gyönyörűen felújított, hatalmas ame...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (49927727)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző sorházi lakás Dunaharasztiban, amely a letisztult formavilág és a precíz kivitelezés mellett a nyugalom és ...
117 900 000 HUF
1 437 804 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (33433337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67299762)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált a 18. kerület legkeresettebb lakótelepén a Lakatos utcában egy 2 szobás lakás. A ház 2020-ban Panel programon ese...
64 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi egyéb lakás hirdetés (67442934)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 2 fél
Újpest „Rózsadombján”, a Dessewffy utca csendes, madárcsicsergős szakaszán kínálunk megvételre egy igazán ritka lehetőséget: Eg...
133 900 000 HUF
1 014 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (57343744)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 65+ 3 fél
A társasház felső (Mecset utcai) kapujából gyakorlatilag közvetlen kijárás nyílik a gondozott magnólia, levendula és rózsakerte...
82 880 000 HUF
1 275 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (62236873)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Szigetszentmiklós központi részén több park szomszédságában eladó egy harmadik emeleti tégla építésű társasházi lakás. Az épül...
45 900 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (88963773)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal köl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (44457244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
117 900 000 HUF
1 437 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47736349)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 10. kerületében eladásra kínálok egy praktikus elrendezésű loggiaval ellátott 8. emeleti 68nm-es lakást. Az ingatlanba...
73 900 000 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (74494766)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik legdinamikusabban fejlődő, Duna-part közeli részén kínálok megvételre egy 2009-ben épült, liftes...
74 900 000 HUF
1 741 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (16379233)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok felújított, erkélyes lakást a II. kerület Víziváros szívében, akár 3 szobássá alakítható! ! ! Budapest egyik...
119 000 000 HUF
1 803 030 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi egyéb lakás hirdetés (95559442)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XII. kerületben, Németvölgy városrészen, Lejtő úton, 48m2-es, 2 szobás, külön konyhás, jó állaptotú, 1. emeleti, klimatizált, c...
90 000 000 HUF
1 875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34485312)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka lehetőség a Belváros szívében ahol a klasszikus elegancia találkozik a modern luxussal! Budapest v. kerületének egyik leg...
149 900 000 HUF
2 141 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (93872228)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség, vagy kompakt otthon a Margit híd közelében! Budapest II. kerületének egyik legfrekventáltabb rész...
49 900 000 HUF
2 169 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (72335453)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ékszerdoboz Csepel szívében – Felújított, alacsony rezsivel, saját parkolóval! Eladásra kínálunk egy kiváló adottságokkal ren...
49 900 000 HUF
1 663 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83448444)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34585499)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, azonnal költözhető lakás a XI. kerület közkedvelt részén, az Aliz utcában Eladásra kínálunk a XI. kerületben,...
94 900 000 HUF
2 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94834393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított lakás újlipótvárosban – a westend és a körút KÖZELÉBEN Budapest 13. kerületének egyik legkedvel...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (52734529)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív élettér saját kerttel angyalföldön 2016-os épületben Angyalföld kedvelt, nyugodt részén eladó egy 75 m²-es, földszinti...
145 900 000 HUF
1 945 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal