Eladó lakás Budaörs környékén (24874 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 874 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (23658899)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerületének egyik legnépszerűbb és legpezsgőbb részén, Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában egy 84 nm-...
94 900 000 HUF
1 129 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33964886)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ez az ajánlat tetszeni fog Önnek a személyes megtekintéskor a kitűnő minősége, remek beosztása, intim kertje, és panorámája mia...
279 000 000 HUF
1 910 958 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (59758814)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest közkedvelt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 34 m²-es, első emeleti, téglaépítésű lakást, amely tökél...
52 000 000 HUF
1 529 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (39364392)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerületének kiemelten keresett részén, Krisztinavárosban, a Nagyenyed utcában eladó egy 64 m²-es, 4. emeleti, lif...
100 000 000 HUF
1 515 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (39459523)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy nappali + 1 szobás, nettó 40. 19 M² alapterületű ingatlan. A lakás 2027-ben birtokba vehető Az alaprajz...
110 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48944856)
17 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlanpiac iránt érdeklődő ügyfelek figyelmébe ajánlom ezt a kivételes, 94 nm alapterületű, 2021-es Újszerű lakást Budapes...
189 900 000 HUF
1 957 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33363685)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Újlipótváros patinás részén, a Visegrádi utca legszebb, felújított homlokzatú épületében egy kiváló adottságú ingatlan. A...
150 000 000 HUF
1 327 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34289473)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők, figyelem! Két kis lakás egy áráért! Bár valóban kicsik, mégis két külön bejárattal rendelkező garzon parádés hely...
74 900 000 HUF
2 340 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (39745956)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag a Balla Ingatlan Ajánlatában! Budapesten, a XXI. kerületben, Csepel- Csillagtelepen kellemes zöld környezetben egy ...
59 900 000 HUF
966 129 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (25335492)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
VII. Ker. Külső-Erzsébetváros-Ligetvárosban ajánlok világos/tágas lakást, mely nagyobb Család Számára is jó választás, mindemel...
89 900 000 HUF
936 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49526484)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Óbuda Hegyvidéken a Folyóka utcában egy földszinti lakás, garázs-lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy 46 nm-es, 1, 5 szo...
79 500 000 HUF
1 728 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43443671)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, kiváló alakíthatóságú lakás Újpest központjában! Eladó egy 46 nm-es, jó állapotú, földszinti lakás Újpest ked...
59 900 000 HUF
1 302 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (32557492)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Villa Lakás - Első Emeleti - 1+2 Félszobás - Ősfás Eladó 54 m2-es, 1+2 félszobás (illetve: 1, 5 szobás és van kialakítva kb. 5...
79 900 000 HUF
1 479 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (59694391)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk x. kerület Gőzmozdony utcában 10. emeleti /zárószintes / 68nm-s három szobás, erkélyes per és tehermentes l...
71 900 000 HUF
1 057 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (92337339)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Pesterzsébet csendes utcájában a Tátra térhez közel egy 2 szobás 48 nm-es kertkapcsolatos lakást. A lakás bel...
46 800 000 HUF
975 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (57997899)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Megvételre Kínálok a Sashegyen Egy Teljeskörűen Felújított, Szép Állapotú, 58 m2-Es, 1 + 2 Félszobás, Dupla Teraszos, NAPFÉNYEs...
119 900 000 HUF
2 067 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (87931689)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kőbánya egyik legkedveltebb, kertvárosias részén, Ligettelek városrészben kínálunk megvételre egy 74 m²-es, 3 szobás, teljes kö...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26479354)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budai Tágas, Erkélyes Panellakás Eladó! Megvételre kínálom a közkedvelt III. kerületi Gyógyszergyár úti lakótelepen, egy pane...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73836382)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Blaha Lujza tér közvetlen közelében egy első emeleti, 65 m2-es két külön nyíló szobás ingatlan. a lakás jó állapotban v...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99534739)
18 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A II. János Pál pápa tér közelében eladó 57 nm-es, 2 szobás, étkezős Tehermentes lakás! Hitelfelvétellel is megvehető. VIII...
75 800 000 HUF
1 329 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal