Eladó lakás Budaörs környékén (24765 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 765 db
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (47564326)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálok megv...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (41543931)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Klasszikus nagypolgári elegancia a Teréz körúton – 167 m² világos saroklakás Budapest egyik legpatinásabb körútján, a Teréz kö...
249 900 000 HUF
1 496 407 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (79424554)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség első lakásnak, befektetésnek vagy akár fiatal pároknak! Megvételre kínálunk Káposztásmegyeren egy 36 nm-es, ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi tégla lakás hirdetés (77176483)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budakalászon, szent istván-telepen eladó egy első emeleti téglalakás saját kerttel és GARÁZZSAL! Budakalász egyik legkeresett...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35733531)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tisztviselőtelepen, rendezett, öt lakásos társasházban eladó egy kertkapcsolatos, jó állapotú lakás. Az ingatlan három hálósz...
88 900 000 HUF
1 559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (74743346)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest szívében, a közkedvelt és nyüzsgő Jókai utcában kínálunk eladásra egy igényesen felújított, földszinti garzonlakást. I...
42 000 000 HUF
1 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23355559)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a VI. kerületben, az Eötvös utcában egy utcai bejáratos, jelenleg irodaként nyilvántartott szuterén ingatlan egy felújíto...
46 500 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (84735445)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 2 szobás panorámás lakás a 8. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház 8. em...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (12677467)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legkedveltebb városrészében, a...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32332998)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 2 szobás erkélyes lakás a 2. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház 2. eme...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (46393465)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest VII. kerületében, az István utcában, egy rendezett társas házban található, jó elosztású, 3 szobás lakás. Az ing...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (13547797)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 55 nm-es, 1 szobás, felújított lakás a 6. kerületben, a Weiner Leó utcában Budapest egyik legnépszerűbb városrészében, a...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93988729)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 58 négyzetméteres, háromszobás lakás Budapest 7. kerületében, a Károly körúton, liftes társasház első emeletén. Az ...
79 900 000 HUF
1 377 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (62915623)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
3%-Os kedvezményes hitel felvételére alkalmas INGATLAN! Eladásra kínálunk Budapest x. kerületének közkedvelt részén, Óhegyen,...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (25486653)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó délnyugati fekvésű kétszobás lakás az óhegy park közvetlen KÖZELÉBEN! ! ! Az ingatlan jelenleg felújítás alatt áll, így...
53 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49268539)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. a l...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (58347425)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispest egyik legkedveltebb részén, a hangulatos Wekerletelep szívében kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1. emeleti tégla lakás...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (83839397)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (27446847)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepel központi részén, az Ady Endre úton kínálunk megvételre egy 46 nm-es, 1+1 félszobás lakást. Az ingatlan közepes állapotú,...
47 900 000 HUF
1 041 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (94454157)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Igazi ritka lakás érkezett kínálatunkba Káposztásmegyer i. Lakótelepén, parkos környezetben, 3 emeletes ház földszintjéről. A...
121 000 000 HUF
1 390 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal