Eladó lakás Budaörs környékén (24767 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 767 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31844796)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 13. kerület Újlipótváros legkedveltebb társasházában a Kleopátra házban egy igazán különleges hangulatú, 6. emeleti, 95m2...
195 000 000 HUF
2 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (43175834)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló elosztású, rendkívül világos, tágas, családbarát lakás eladó a XXI. kerület csendes, zöldövezeti részén, rendezett, 54 l...
109 900 000 HUF
999 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35441717)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keresel, ami már most lakható, de nem más döntéseihez kell alkalmazkodnod, akkor ezt érdemes megnézni. A Bécsi...
69 000 000 HUF
1 326 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33398375)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. Ix-x. kerület határán, eladó sorba került egy 29 m2-es, II. emeleti amerikai konyhás nappali + 1 hálószobás felújított laká...
53 900 000 HUF
1 858 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi tégla lakás hirdetés (14427749)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Taksony, Tópart Lakópark – csendes, rendezett, újabb építésű környezetben, 2022-ben épült, nettó 91 m2-es lakás (ikerházi lakás...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73322277)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 3. kerület közkedvelt részén, Római-part szomszédságában, a Pók utcai lakótelepen egy 4. emeleti, 73 nm-es, 4 szobás la...
105 000 000 HUF
1 438 356 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (96191735)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten, a XV. kerület közkedvelt részén, Rákospalotán eladó egy 52 m²-es, nappali + 1 hálószobás, első emeleti, jó elrendez...
65 900 000 HUF
1 267 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti tégla lakás hirdetés (73662373)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Dunaharaszti egyik legkedveltebb részén, a csendes és családias Kossuth Lajos utcában egy belső kétszintes, n...
76 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37369787)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kedvelt Részen Soroksáron Fiatalos, Teljesen Új Nappali + Két Hálós Lakás Eladó! - 75Nm + 8 Nm Kertre Néző Erkély - Nappali -...
86 900 000 HUF
1 158 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74843415)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. Ker Óhegy közkedvelt városrészében a Mádi utcában eladásra kínálunk egy 5. emeleti 53 nm-es, 2 szoba + hallos, napfényes erk...
59 900 000 HUF
1 130 188 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (24944516)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A nyugalom szigete Zugló szívében! Zugló csendes, nyugodt utcájában, egy mindössze 6 lakásos társasházban eladásra kínálunk e...
88 000 000 HUF
1 692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94448435)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Százados Negyed Zuglói Hangulat a Belváros Közelében! 316 Lakás - 68, 04 nm + 18, 47 nm erkély. Hasznos alapterület: 77, 28....
128 710 000 HUF
1 671 558 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83338347)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Örs Vezér Tere Mellett –-2 Szobás-50m2-Panel-Nagyon Világos-Jó Beosztású Eladásra kínálok egy 50 m²-es, 4. emeleti, nagyon vil...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (25937678)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az ingatlan TEHERMENTES! 1982-Ban épült, 10 emeletes, lifttel felszerelt, tiszta és karbantartott társasház. Főbb jellemzői...
70 500 000 HUF
979 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (52227475)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma