Eladó lakás Budaörs környékén (24768 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 768 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (32324391)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VI. kerületének közkedvelt részén, a Szív utcában kínálunk megvételre egy 59 nm-es, 1. emeleti, klasszikus nagypolgári...
72 000 000 HUF
1 220 338 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49257115)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerület a Mester utcabán eladó 70 nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás. Az ingatlan teljes körű felújításon esett ...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74448344)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tágas otthon, ahol a családi élet új szintre léphet! Képzeld el, hogy minden reggel napfényben ébredsz, a gyerekeknek külön szo...
199 000 000 HUF
1 604 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (74482212)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbuda központi részén, a Flórián térhez közel 68 nm- es, 3 szobás, felújítandó lakás reális áron eladó! Budapest III. kerületé...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77327994)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föl...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (53619137)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Napfényes, tégla építésű családi házrész egy csendes, kertvárosi mellékutcában, saját használatú udvarrésszel! Az ingatlan telj...
54 900 000 HUF
1 307 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (65494435)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érden saját kerted lehet - nem csak egy lakásod! Eladó modern, kertkapcsolatos lakás Érd - Sasváros kedvelt részén! Az ingatla...
56 900 000 HUF
1 236 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (98792644)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csillaghegy egyik legkedveltebb, Duna felőli részén, a hangulatos Római-part közelében kínálunk megvételre egy igazán különlege...
99 900 000 HUF
1 560 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44952523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 44 m²-es, 2 szobás földszinti lakás Felsőrákos zöldövezeti részén, kertkapcsolat, autóbeállás! Budapest x. kerületében,...
42 500 000 HUF
965 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (44482445)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kiváló elhelyezkedésű panorámás panel lakás! a Budapest szívében található ingatlan 51 négyzetméteres. Ez a lakás ideális...
62 999 999 HUF
1 312 499 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (27849417)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
2 Szobás kiváló állapotú lakás a 19. kerület legcsendesebb részén. Az ingatlan 48nm, a nappali mellett egy ugyancsak tágas és...
58 700 000 HUF
1 222 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38341245)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó szuper helyen, a 18. KERÜLETBEN! Csendes, családi házas környezetben, 4 lakásos társasházban eladó egy gyönyör...
90 000 000 HUF
1 232 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74523748)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Időtálló elegancia a természet ölelésében modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel! Keresi a tökéletes egye...
84 000 000 HUF
1 272 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (72134947)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljes körűen felújított, 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas, 53 m²-es lakás a Havanna lakótelepen! Ha egy azonnal köl...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (89896653)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Időtálló elegancia a természet ölelésében Modern, napfényes otthonok kiváló befektetési lehetőséggel! Keresi a tökéletes egyen...
130 000 000 HUF
1 884 057 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (89454635)