Eladó lakás Budaörs környékén (24773 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 773 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (83839271)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel kedvelt részén kínálunk megvételre egy 7. emeleti, 51 m²-es, 2 szobás, erkélyes lakást, szigetelt társasházban. A laká...
59 000 000 HUF
1 156 862 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (35474347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XII. kerületben, az Ugocsa utcában, egy jó állapotú társasház magasföldszintjén, egy jó állapotú, 108 nm, 3, 5 szobás l...
138 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55849749)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baross utcában, jól karbantartott, liftes társasházban, garzonlakás eladó. Az ingatlan egyedi gázfűtéssel rendelkezik, felújí...
39 900 000 HUF
1 287 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (37897463)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Óbudán egy zárt lakópark szigetelt társasházában lévő 52 nm-es 2 szobás téglalakást. A lakásról: A szobákb...
69 900 000 HUF
1 344 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64586997)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 17 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, Angyalföld csendes, parkos övezetében kínálunk megvételre egy praktikus elosztású, alagsori garzonl...
18 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (31272458)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy 88nm-es, belső két szintes jó elosztású 4 emeletes tégla építésű társasház 4. emeletén lévő1+2 félszobás lakás. A l...
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47284552)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás a XIII. kerületben – KERTKAPCSOLATTAL Saját igény szerint felújítható lakás eladó a Dévényi utcában. Az ingatlan e...
59 900 000 HUF
1 711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93937954)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a békeliget lakóparkban (xiii. KERÜLET) Eladó egy 44 m²-es, erkélyes, jó állapotú társasházi lakás a XIII. kerület...
79 900 000 HUF
1 815 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77439713)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 40 nm-es, felújított téglaépítésű lakás Angyalföldön Budapest XIII. kerületében, a Mosoly utcában kínálunk megvételre eg...
59 900 000 HUF
1 497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (99342324)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36343944)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Befektetői, hozamfókuszú lehetőség*** Kiemelkedő befektetési potenciál a Ráday utcában : két stúdió beépíthető padlástér le...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (34733343)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75789934)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Hamarosan költözhető újépítésű lakások eladók a Keleti pályaudvar közelében! *** Kiváló elhelyezkedésű, modern újépítésű la...
61 500 000 HUF
1 618 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (69725783)
5 napja a megveszLAK-on