Eladó lakás Budaörs környékén (24772 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 24 772 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79423342)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal kiadható! Felújított kislakás, a westend és a városliget között félútona kerület csendes részén, a ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (43547713)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel e...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44739278)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! a három szintes társas...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54364347)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34347789)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (42543844)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Diósd szívében, frekventált, és békés környezetben elhelyezkedő különleges panorámával rendelkező 3 szobás otthont kínálunk ...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77783953)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
33 900 000 HUF
1 168 965 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54785663)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89645874)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Polgári elegancia Ligetváros szívében, 115 nm-es, galériázható lakás a Lövölde térnél! ENGLISH description BELOW! ! ! Helysz...
120 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (44354742)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ha fontos, hogy minden kéznél legyen, és ne kelljen még felújítással kezdeni, akkor ezt érdemes megnézned. Szigetszentmiklós ...
59 500 000 HUF
975 409 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43646443)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (68594347)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szigetszentmiklós*****pest vármegye****3+1 szobás ******lakóparki LAKÁS****HITELEZHETŐ! ! Eladó Szigetszentmiklóson egy zárt ...
67 200 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84992773)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, galériás garzon a keletinél eladó! *** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk meg...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53952298)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Vi. kerület, terézváros szívében 46 nm-es, első emeleti lakás liftes házban a jókai térnél eladó! *** Előnyök: *két külön ...
82 900 000 HUF
1 802 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17738314)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xiii. kerület, erkélyes garzon a béke utcában eladó! *** A 33 nm-es, erkélyes, 5. emeleti lakás egy liftes, rendezett társa...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79774239)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! XIV. kerületben, Istvánmező városrészben, karnyújtásnyira a Városligettől, és kb 5 percre a 2-4-es metrót...
91 900 000 HUF
875 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97378542)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, teljesen berendezett lakás eladó az Ernő utcában! Eladásra kínálunk egy frissen és teljes körűen felújí...
94 900 000 HUF
1 636 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23932657)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás, kertkapcsolatos otthon Hosszúréten – hatalmas terasszal, garázzsal és tárolóval XI. kerület, Hosszúrét csende...
144 900 000 HUF
1 857 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84423477)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 67 nm-es lakás a II. kerületi Varsányi udvarban. Kiemelkedő lokációban, a Széna tér közelében, csendes utcáb...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73774212)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó XII. kerület Városmajor városrészben egy déli tájolású, napfényes 90 nm-es, 3 szoba hallos 3. emeleti polgári lakás. a tá...
135 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való lakást Budaörs környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal