Eladó lakás Budapest 40 millióig (857 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 40 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 857 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34952314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Berzeviczy Gergely Közgazdasági Technikum közelében, kiváló közlekedés mellett eladó egy 25 nm-es, galériázott tégla...
39 000 000 HUF
1 560 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92617889)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában eladó, belső udvaros 7 lakásos, földszintes tégla építésű társasházban, egy 25 m2-...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (19973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a VIII. kerületben, a Rákóczi térnél! Eladásra kínálunk egy 26 nm-es, frissen f...
22 900 000 HUF
880 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (34174877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújított lakás, akár befektetésnek vagy első lakásnak készpénzes vevőknek! Budapest 21. kerületének frekventált részén talá...
24 900 000 HUF
996 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33373958)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt körn...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (98379339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
****Csepel szívében, azonnal KÖLTÖZHETŐEN**** Eladó 24 nm-es, teljesen felújított és bútorozott lakás Csepel központjában Cse...
34 900 000 HUF
1 454 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (57387623)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzon, kis lakásszámú rendezett udvarban, kertvárosi környezetben! Kiváló lehetőség Újpest kertvárosában, csendes nyugodt kör...
38 000 000 HUF
1 187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (62769994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 15. kerületében, Rákospalotán, jó közlekedéssel tégla lakás eladó! Épület:1950-es évek elején épült, Tetőszerkezet jó ...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91745365)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújított ingatlan az újjáépített Kálvária tér közelében! Budapest, 8. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 hely...
29 900 000 HUF
786 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (57678443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
VIII. kerület Kálvária tér közelében eladó egy 3 helyiségből álló, felújított 53 nm-es ingatlan. Külön mérőórákkal felszerelt. ...
29 900 000 HUF
786 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64378749)