Eladó lakás Budapest 60 millióig (4030 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 030 db
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (54653527)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 20. kerületben, eladó egy téglaépítésű, 1 emeleti 2 szobás 60 m2-s összkomfortos lakása. Az ingatlan egy zárt, régeb...
58 000 000 HUF
966 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53943375)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33447719)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén egy br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részbe...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (39477415)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! a Kossuth Lajos utca egyik panelprogra...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42592826)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
22 Nm-es, földszinti garzonlakás, rendezett, közös udvaros társasházban Kossuthfalván.  A lakás felújítandó állapotú, ugyanakk...
26 900 000 HUF
1 222 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (51687344)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
V. kerületben a Deák Ferenc utcában, földszintes, kertkapcsolatos egy szobás közepes állapotú ingatlan, kocsibeállási lehetőség...
35 500 000 HUF
1 183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (24395927)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, csendes, azonnal költözhető 2 szobás lakás zöld környezetben – XX. kerület Eladó a XX. kerületben, az Eperjes utcában...
48 900 000 HUF
1 137 209 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27735475)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Keresi a kényelmes, felújításmentes otthont az egyetemista gyermeknek, vagy biztos hozamú befektetésre vágyik? Ez a garzon a vá...
53 900 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (36342978)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében, Csepelen! A Kossuth Lajos utca egyik panelprog...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (14848437)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület központjához közel, a Mádi utcában eladó egy teljes mértékben, minőségi anyagokkal felújított 27 nm-es + 6 nm galér...
48 400 000 HUF
1 792 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (55734763)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, te...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17441357)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
HU NAPFÉNYES lakás a klinikáknál, egyetemek közelében — kiváló befektetés vagy első OTTHON Eladó egy világos, nyugati tájolás...
44 900 000 HUF
1 069 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (23733757)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (43773423)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (72345527)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest Városkapu közelében, ! ! Csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű 37nm-es, teh...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49237656)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Azonnal költözhető! ! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kíná...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (54243473)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló lokációval a Budapest XXI. kerületében Csepelen a Kossuth Lajos utca egyik panelprogramo...
58 500 000 HUF
1 008 620 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43239345)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség az Állatorvostudományi Egyetem közvetlen közelében. Budapest VII. kerületében eladó egy 31 nm al...
46 900 000 HUF
1 512 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (24377134)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Saját kertrésszel és gépkocsibeállóval 63 nm-es lakás Kispesten eladó. Az ingatlan újszerű állapotú, felújított nagy terasszal,...
55 990 000 HUF
1 056 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33476978)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, teljeskörűen felújított lakás a Corvin negyed szívében? Kiváló befektetés és otthon! Eladó a VIII. kerüle...
49 900 000 HUF
1 160 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal