Eladó lakás Budapest 60 millióig (4050 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó lakás Budapest 60 millióig

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 4 050 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (82577683)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (82123425)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido Home ingatlan iroda kínálatában! Modern lakások egy frissen kialakított városnegyedben, közvetlenül a Duna közelében. ...
57 200 000 HUF
2 118 518 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37143152)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
. Ingatlanról : - Otthon Start Lakáshitelre alkalmas - 32 m2 - Jó állapotú - Világos lakás - Tájolás : DNY - Belmagasság : 3...
48 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71888169)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIII. kerületének csendes mellékutcájában, a dinamikusan fejlődő Szabolcs közben egy 24 m²-es, galériás kis laká...
48 500 000 HUF
1 796 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35734534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest belvárosában jó állapotú kedves hangulatú galériás garzon eladó. Befektetésnek vagy Egyetemistásoknak kiváló. a közlek...
57 000 000 HUF
1 965 517 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (83387993)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szép házban felújított lakás a VII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó egy 58nm-es, 2 lakásra osztott ingatlan nagyobb (33nm-es) lakása! 1...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44792347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Páratlan ajánlat a piacon:fix 3%-os otthon start hitelre alkalmas, belső 2 szintessé, funkcionálisan 1+3 félszobássá alakított ...
52 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (97839328)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó erkélyes garzonlakás! Az egyetlen erkélyes lakás az 5 közül! Eladó tulajdoni lapon 134nm-es, 5 garzonlakássá alakított in...
53 900 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (93743652)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! A lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. ...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95693295)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Mátyásföldön, a Naplás tó mellett, a madárcsicsergős Petőfi kertre néző, gyönyörűen felújított, napfényes, 33 nm-es, 1. 5 Szobá...
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (67554493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (23455985)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68833873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó földszinti, 2 szobás 33nm-es lakás Újlipótvárosban, kiváló befektetés! Tulajdoni lapon 23 m², valóságban kb. 33 M²Budapes...
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (87681928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (47379942)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Széchenyi út – MÁV-telepi környezetben Rákospalota MÁV-telepi részén, egy nyugodt, zöld utcában kínálok eladásra ...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (37996434)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pesterzsébet nyugodt részén eladó egy 37 m²-es, hangulatos 1 szobás lakás, amely ideális választás lehet egyszemélyes otthonnak...
38 990 000 HUF
999 743 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (16194447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
7. kerület kedvelt részén, a Garay utcában kínálok megvételre egy 32 nm- es világos, ablakos konyhával (8, 8nm) rendelkező, 2. ...
48 000 000 HUF
1 655 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78835672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 900 000 HUF
2 126 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35714379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85773694)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 663 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal